Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek miért undorító...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Macskavicska kérdése:

Szerintetek miért undorító sok ember számára, hogyha én biszex nőként és hetero ffi párommal lányt veszünk be harmadiknak, ha az illető hölgy is akarja, jól érzi magát és mindenki élvezi a helyzetet?

Figyelt kérdés
Sok társkeresőn belefutottam ebbe, hogy fúj, meg, hogy nem szeretheted a párodat, ha ezt végig tudod nézni. De miért fúj, ha mindenki élvezi, nem értem? :)

2018. márc. 29. 15:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Nem véletlen.
2018. márc. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
ha két ember tényleg szerelmes egymásba, akkor nem vágynak másra, akár biszexek, akár heterók, akár bármik. én pl. nem tudnám végignézni a szerelmemet mással, kva féltékeny lennék...és ez a normális. meg nem is osztozkodok senkivel, ha az én pasim, akkor ne érjen hozzá más, és én sem érek máshoz. hogyha ti ezt a dolgot így űzitek, ne nevezd a "párodnak", max a szexpartnered.
2018. márc. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Norela ***** válasza:
60%

Én pont az ellenkezőjébe futottam már bele párszor, akik főleg harmadiknak keresnek, és főleg lányt. :)

És valószínűleg azért tartják undinak, mert az a normális, ha kettőből áll a felállás.

Sztem meg tök jó, hogy nyitottan kezelitek ezt a dolgot. Volt már részem benne, ha tényleg akarjátok, beszéljetek át előtte mindent. Jó élmény marad, ha figyeltek mindenkire! ;)

És attól h kísérleteztek, még nem fogjátok nem szeretni egymást...

2018. márc. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Én is bi vagyok de személy szerint én sem tudnák se a páromon osztozkodni, se én mással lenni ha együtt vagyok valakivel. De nem tartom undorítónak ha valaki nem így van ezzel, ha nektek így jó, csak nyugodtan. Én csak azt nem bírom ha néhány hozzád hasonló eset miatt elterjed hogy minden biszexuális hármasozni akar/nem hűséges/ folyamatosan kell neki mind a két nem ...stb
2018. márc. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
fiuként párhoz csatlakoztam fura volt de izgató is
2018. márc. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, főleg Norelával értek egyett, igen átbeszéltük és igenis izgató látni a párunkat kívülről is abban az extázisban, amit együtt is átélünk. Szerintem csak a belénk nevelt társadalmi elvárások és a félelmeink tartanak minket vissza az ilyen élmények megélésében. Mennyivel jobb a másik háta mögött titokban megcsalni a párunkat, az "amiről nem tud, az nem is fáj" mögé bújva, ha meg kiderül, sokkal erősebben csap vissza az ostor?
2018. márc. 29. 17:13
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
Volt részem hármasban, és izgató volt látni, ahogy a párom mással szexel. És ő is ráizgult, ahogy a saját nememmel azonos harmadikkal én szexeltem. A kapcsolatunkban ez nem okozott problémát, többször megismételtük.
2018. márc. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nincs bele baj. de én nem tudnék viszoint férfival osztozni a páromon, csak nővel. Szar le az álszenteket am. 25f
2018. márc. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
38%
Mert irigyek. Van egy jó csak aki nem foglalkozik az adott pasival, máris büdös ku£vának hívja. Ilyen ocsmányaka pasik nagy része.
2018. márc. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
61%
Mert az nem szerelem ahol egymás előtt csalják egymást.
2018. márc. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!