Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek miért undorító...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Macskavicska kérdése:

Szerintetek miért undorító sok ember számára, hogyha én biszex nőként és hetero ffi párommal lányt veszünk be harmadiknak, ha az illető hölgy is akarja, jól érzi magát és mindenki élvezi a helyzetet?

Figyelt kérdés
Sok társkeresőn belefutottam ebbe, hogy fúj, meg, hogy nem szeretheted a párodat, ha ezt végig tudod nézni. De miért fúj, ha mindenki élvezi, nem értem? :)

2018. márc. 29. 15:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
79%
Aham, tehát, ahogy Ti gondoljátok az a normális a többi meg fúj. Szerintem a szex egy felnőtt játék ahol az a fontos, hogy minden arèsztvevő felnőttek kölcsönös beleegyezésén alapszik, így pedig a résztvevők száma és neme nem lényeges. A szerelem igazisága pedig nem attól függ, hogy mi fér bele a kapcsolatba, vagy mit gondolnak a többesről, hanem attól, hogy milyen társai tudnak lenni egymásnak az élet egyéb területein.
2018. márc. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
81%
Én is éltem át ilyet. Heteró nőként volt részen olyan hármasban ahol a másik nő bi volt a heteró párjával. Mind hárman élveztük, ja és ma is heteró vagyok...
2018. márc. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem undiruto egeszsegetekre:)
2019. márc. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!