Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az igaz, hogy a legtöbb ember...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a legtöbb ember egy icipicit mindkét nemhez vonzódik?

Figyelt kérdés
Hallottam ilyen százalékos besorolásról, és hogy az emberek többsége egy kicsit vonzódik mindkét nemhez, csak eltitkolja a világ elől, és csak páran vannak akik 100%-an vonzódnak a saját nemükhöz?

2018. ápr. 4. 22:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Mivel akik igy vannak azok is eltitkoljak nehez erre valaszolni:D
2018. ápr. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen a teljes mértékben,tisztán, 100%ig heterok és melegek/leszbikusok vannak kevesebben.
2018. ápr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
92%

heteroflexible?

Egyébként igen ez valószínű. bár a vonzalom talán túl erős kifejezés.. inkább néha vannak elkalandozott gondolatok, nem?

2018. ápr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
97%
Akkor én nagyon kivétel vagyok! Pasiként csak és kizárólag a nőket kedvelem! Elnézést kérek!
2018. ápr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
5%
Vannak a heterok,és vannak a homok. Akik a saját nemükhöz vonzódnak homoszexuálisak.
2018. ápr. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
80%

Én is valami ritka kivétel lehetek, mert csak a nőket tartom vonzónak.

Nem tudom, ki találta ki ezt a besorolást, de mire alapozzák egyáltalán? Ha nem ismerik be, honnan tudják, kikhez vonzódik?

2018. ápr. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
82%
Férfiként undorom van ha egy pasi szexuális céllal hozzámér. Elképzeni nem tudom hogy egy f a s z t megfogjak.
2018. ápr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy ez számít e valamit de én szinte alig ismerek olyan korombeli lányt aki legalább csókolózni ne csókolózott volna másik lánnyal. Egy két kivétel van csak pl én. :D

20/L

2018. ápr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
92%
Csatlakotom az elottem szolokhoz. Lehet ebbol a besorolasbol csak a heterokat hagytak ki.
2018. ápr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
19%
Nem, nem igaz. De valahogy el kell adni hogy az identitás zavar normális. Egyik nap puni másik nap kuki. Gondolod mindenki így éli gondolatait?
2018. ápr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!