Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexek, ti felvállaljátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexek, ti felvállaljátok a beállítottságotokat?

Figyelt kérdés

Én biszexként nem vállalom föl. A családom nagyon konzervatív és nem fogadnák el azt, hogy a lányokat is szeretem. Veletek mi a helyzet?

Ha felvállaljátok akkor milyen körökben? (család, barátok, munkatársak)

Illetve milyen reakciókat kaptatok amikor elmondtátok?



2016. máj. 29. 20:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
családom elég nyílt szerencsére(összességében), ők tudják, de van olyan családtag aki konzervatív, előle titkolom. Vannak kifejezetten hasonló beállítottságú barátaim, illetve olyanok akik nagyon liberálisok, de csak ők tudják, amúgy nem mondom el másoknak. Gyáva nyuszi vagyok. :P (de talán jobb így ismerve az átlag hozzáállást)
2016. máj. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Van is barátnőd, vagy csak vonzódsz a nőkhöz is?
2016. máj. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Én titkolom,kisvárosban élek.Csak a barátnőm tudja és én.:)

Szüleim azt hiszik hogy csak sima barátnők vagyunk,nem is gyanakodnak,mert voltak már fiú barátaim.

Tudom hogy kiközösítenének a munkahelyemen ha elmondanám,jobb hallgatni.

Van saját lakásom így nem tűnik fel senkinek,pedig gyakorta szoktunk szeretkezni a kedvesemmel.:)21/L

2016. máj. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én felvállalom bár még nem voltam lánnyal. 21/L
2016. máj. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
2-es: barátnőm jelenleg nincs de már volt, mondjuk nem volt hosszú kapcsolat a titkolózás miatt
2016. máj. 29. 21:19
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki előtt felvállalom, de még nem voltam lánnyal.

A családom nem mondott semmit, nem zavarja őket.

Osztálytársak sem piszkáltak emiatt. Viszont egyszer, mikor ez kiderült rólam ment a pletyka, és pár évfolyam társam beszólt, de nem vettem magamra. Meg ez hamar abba is maradt. Szóval nekem viszonylag jók a tapasztalataim, ez lehet annak is köszönhető, hogy nyitott vagyok, és ha valaki kérdez valamit a szexualitásomról, akkor készségesen válaszolok.

15/L

2016. máj. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a szűk családom előtt felvállaltam mert tudom hogy elfogadó család vagyunk, emiatt könnyebb is volt mert sosem kellett titkolóznom hogy épp kivel jövök haza, a barátaim meg szépen fokozatosan tudták meg és nyíltam meg előttük és jobban is érzem magam azóta és jöttem rá milyen jó barátaim is :)
2016. máj. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom neki lett elege a titkolózásból. (Ismerek egy pont ugyanilyen esetet.)
2016. máj. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Én vetettem ennek véget
2016. máj. 29. 21:33
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Végül is így is érthető. Mennyi ideig tartott?
2016. máj. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!