Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexek! Ti hogy coming...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexek! Ti hogy coming out-oltatok a szüleiteknek? Mi volt a reakciójuk?

Figyelt kérdés

#biszexualitás #coming out.
2015. júl. 25. 22:17
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és légyszi azt is írjátok le,hogy hány évesen mondtátok el.Köszönöm:)
2015. júl. 25. 22:18
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Én simán elmondtam 14 évesen.Lazán vették,ők ilyenek,ezért is mertem elmondani. Azt mondták,nem gond,csak vigyázzak,nehogy "átbillenjek".Úgy értette,nehogy csak a fiúkhoz vonzódjak.
2015. júl. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én már egyetemistaként coming out-oltam, valahogy szóba került, már nem emlékszek pontosan. Anyám megértő volt és különösebben nem is lepődött meg.


(Apámmal nem élek együtt és tulajdonképpen nem is ismerem, utoljára hatévesen találkoztam vele.)

2015. júl. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
18 voltam és az első sráccal randizgattam életemben, aztán anya faggatott mégis kivel találkozom, legalább azt áruljam el hogy hívják..hát elárultam :D jól fogadták nekem is de aztmondták azért óvatosan
2015. júl. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondtam el.. nem vennék jól, féltenének, minden bajuk lenne. Egyelőre nincs is tervben, hogy elmondjam, élem a "normális" életet, van barátom, és rajta és még két (szintén biszex) emberen kívül nem is sejti senki, hogy én bizony a lányok fenekét is nézem és a lány, aki féltette a pasiját tőlem nem is sejthette, hogy engem ő mozgatott meg :D

Reakció? Ki nem tagadnának, de "a saját érdekemben gondoljam át, biztos vagyok-e az érzéseimben és biztos akarom-e magamnak azt a hátrányos megkülönböztetést, amivel ez jár, stb.". Elfogadnák, mert a lányuk vagyok, de sose értenék meg...

2015. júl. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ja igen, és 16/L, kértél kort is :)
2015. júl. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
egyre inkább kezd beigazolódni számomra hogy a biszexeknek meg melegeknek nem az a mázlijuk hogy lazák a szüleik, hanem kb oka mindennek. én 14-16 éves koromban hogyismondjam:semmilyen voltam mert mindent a tanulás töltött ki nem az hogy melyik nem izgat fel.arra ráértem mikor benőtt a fejem lágya.szerintem voltaképpen a melegek maguk választották a melegségüket és megszokásból kitartanak mellette mert voltaképpen meggyőzték magukat mint a vegetáriánusok.
2015. júl. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Anyukámmal nem volt szuper jó kapcsolatom soha... Apukámmal végképp nem. Olyan volt számomra, mimt egy idegen.

A barátommal ilyen téma miatt mentünk szét... Megcsaltam egy lánnyal kíváncsiságból... Mindegy. Írt anyukámnak, ő megkérdezte miért mentünk szét, elmondta... Abbsn az időben kezdtünk jóban lenni anyummal ténylegesen. Aztán egyik este kint cigiztem velük az erkélyen, és szóba jött a dolog, hogy miért mentünk szét. Erőt vettem magamon, de nem sejtettem hogy tudják... Elmondtam, s enek ellenére anya meg apa is azt mondta hogy ez undorító, én meg elsírtam magam, be akartam menni a szobámba, de anya marasztalt, és azt mondta hogy bár tőle távol áll a dolog, attól még szeret. Apám bólogatott. Konzervatívak és sosem volt bennük ilyen érzés... Nem értik meg. Ennél többet nem beszélünk a dologról...

18/l

2015. júl. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!