Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha kiszakadna az óvszer, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiszakadna az óvszer, ti szólnátok a szüleiteknek?

Figyelt kérdés

Múlt szombaton éjjel kiszakadt az óvszer. Másnap rohantunk a SOTE 2-re. Déltől egészen 5-ig ott ültünk..

Végül a szüleim megtudták, mert nem értem haza időben, mert ügyeletes gyógyszertárat kellett keresnünk. Muszáj voltam elmondani.. :(


Itthon anyám benyögte, hogy van itthon Escapelle recept, kért nekem a háziorvostól, mert bármikor történhet baleset. Illetve neki kiadnak mindent recept nélkül is, mert ismeri a gyógyszertárosokat...


Nem tudom, miért gondolták, hogy majd elmondom, mikor komoly dolgokról sosem beszélgetünk, nincs nagyon jó viszonyunk egymással.


2013. júl. 26. 13:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
igen, szólnék.
2013. júl. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
kinek szóljak, ha nem nekik?
2013. júl. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Az én helyemben is szóltál volna?

Sosem beszéltünk még a szexről, kapcsolatokról. A beszélgetés kimerül abban, hogy ki etesse meg vigye sétálni a kutyát

2013. júl. 26. 13:31
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát az elég probléma.
2013. júl. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nem szólnék mást a saját dolgaimba nem szeretek belevonni , megoldanám
2013. júl. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Miért kellene szólni bárkinek is? El lehet intézni egyedül is, nekem sem kellett a szüleim segítsége.

Persze gyorsabb meg egyszerűbb lett volna, de ki gondolta volna, hogy van itthon recept...

2013. júl. 26. 13:32
 7/15 anonim ***** válasza:

Mert, ha teherbe estél úgy is ők fogják fizetni a költségeit a terhességnek és a gyereknek is! Plusz egy terhesség szerintem nem leányálom.

Nem kell a szexuális életed megbeszélned velük, hogy a kedveseddel mikor hogy merre hogyan és milyen pózban milyen gumival csináltátok, de egy balesetről igenis szóljatok!!!

2013. júl. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha 18 alatt vagy, akkor naná, hogy szólni kell a szülőknek. :) Anno nekem egyszer a nagymamám vett eseményutáni tabit. :D
2013. júl. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Azért mert mondjuk a pénzt kitől kérjem rá? Ha ennyi bizalom nincs meg köztetek, akkor nem sokat ér az egész...
2013. júl. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem kellett a pénzük.

Azért nem olyan hú de drága, össze lehet dobni ketten 6000 ft-ot.


Ha nem kések, akkor nem is tudják meg soha.

2013. júl. 26. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!