Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti hogy mondanátok el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy mondanátok el a szüleiteknek hogy már nem vagytok szüzek?

Figyelt kérdés

illetve akinek van lánya hogy reagálna rá?

És a fogamzásgátlást hogy vetnétek fel?

16/L



2012. jún. 15. 19:11
1 2
 1/14 Dögi ***** válasza:
62%
16 évesen szerintem kösd fel a tangád :)). Anyádék nem fogják jó néven venni hogy már beléd rakták a lompost. Ezért kell 18 éven felül szexelni. :P 22/F
2012. jún. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen várj még a gyógyszerrel! maradj a guminál! mindenkinek jobb..ha már egy jó ideje együtt vagy a pároddal majd akkor kezdj el gondolkozni a hormonális védekezésen.. addig felesleges! :)
2012. jún. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Csegi89 ***** válasza:
46%
Rendesen ülj le velük beszélgetni és mond el,, de a szüleid nem fognak repesni az örömtől, hogy már nem vagy szűz. Ha az én lányomat 16 évesen megherécelné egy kis köcsög, kikötném egy méhkaptár mellé és bemézezném a domingust...
2012. jún. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyu kaptam két ötöst matematikából, és úgy megörültem, hogy tosztam egy nagyot! De Vacsira mivan? :P Mit eszünk?
2012. jún. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%
Sehogy. Anyádék helyében én lehet lenyisszantanék a pasi micsodájából egy darabot...
2012. jún. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szüleid bírják a palidat? Ha nem, akkor én átgondolnám egy párszor, hogy említsem-e nekik. 16 évesen ne jelentsen már akkora kényelmi problémát a gumi használata.
2012. jún. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

Csegi89, szerintem te nem vagy százas. A szex ebben a korban egy teljesen természetes dolog. Lenne, ha a hozzád hasonló őrült szülők nem nehezítenék meg a boldogságra vágyó fiatal szerelmesek dolgát. Úgyhogy szállj magadba.


Amúgy a szülőknek ilyen helyzetben max. annyi a dolga, hogy emlékeztessenek a biztonságos szex fontosságára.

2012. jún. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Csegi89 ***** válasza:
68%
Kedves 7-es: azt, hogy én nem vagyok százas nem te fogod megmondani... Kétlem, hogy ebben a korban egy gyerek még elég érett lenne a szexre, persze van ilyen, nem azt mondom, hogy nincs!! Nem vagyok őrült szülő, mivel még nincs gyermekem, de ha lányom lesz azt természetesnek fogom venni, hogy óvjam mindenféle skalpvadász kis szemétládától... Ha ismerni fogom majd a barátját és már elég régóta együtt lesznek, ill. látni fogom, hogy szeretik egymást és a fiú jól fog bánni vele, akkor egy szavam sem lesz ha lefekszenek. Okoskodó, önjelölt erkölcscsőszök ne mondják meg nekem, hogy mikor kéne magamba szállnom! Köszönöm.
2012. jún. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Egyetlen egy problémád lesz, Csegi, nem fog tőled engedélyt kérni, hogy lefekhessenek, és valószínűleg utólag sem fogsz egyhamar tudni róla. :D Szóval szívás!

Amúgy meg a hozzáállásoddal van baj. Szépen felállítottad magadban az elméletedet, hogy szegény kis esetlen 16 éves lányt valami érzéketlen köcsög megdugja. Arra bizonyára nem gondolsz, hogy ezt ugyanúgy a 16 éves lány is akarta.


Egyébként a kérdezőnek: én sehogy sem mondanám el, mert szerintem ez nem a szülők dolga. Persze ha jó viszonyban vagy velük, akkor mondd el, de ha ez neked nehézség - már pedig úgy tűnik -, akkor ne szenvedj vele. A fogamzásgátlóval meg várjál még, amúgy sem egészséges ilyen fiatalon, plusz 18 éves kor felett már biztosan nem kell erről beszélned a szüleiddel.

2012. jún. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Csegi89 ***** válasza:
Előző vissza akartál nekem vágni ez OK. Nem olvastad el figyelmesen mit írtam oda...egy szóval sem említem, hogy az engedélyemre lenne szüksége és a többi maflaságot sem, amit odaírtál. Attól, mert zabos lettél rám nem kell belémkötni. Részemről befejeztem, mert ez az oldal nem erről szól és a kérdezőnek sem segítünk ezzel.
2012. jún. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!