Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szólnátok a szüleiteknek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szólnátok a szüleiteknek, hogy kell esemény utáni?

Figyelt kérdés

14-18 évesek válasza érdekelne elsősorban.

Szóval tegyük fel, hogy szombat éjjel kiszakad a gumi, vasárnap meg ugyebár nőgyógyászati ügyeletet kell keresni, sokat várni, stb, már végigmentem rajta egyszer.

Viszont az apukádat ismerik a gyógyszertárban és kiadják a gyógyszereket recept nélkül is (amit nem támogat a TB, és az esemény utánit nem támogatja), tehát ő bemenne, megvenné és ennyi. Viszont ahhoz szólni kéne nekik.


Szóval melyiket választanátok? Órákon át várakozás, ügyeletes gyógyszertár keresése, stb, DE titokban marad, vagy szólni a szülőnek, aki megveszi 10 perc alatt? De ugye akkor tud róla.


2012. szept. 8. 13:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És még annyit hozzátennék, hogy szülő biztos kiakadna és veszekedés lenne.
2012. szept. 8. 13:18
 2/11 anonim ***** válasza:
Normális szülő szerintem úgy van vele, hogy inkább megveszi azt, mint egy hónap múlva 30ezerért abortuszra vigye a kicsi lányát...
2012. szept. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
máodik!minél előbb megkapom a gyógyszert annál jobb a hatása
2012. szept. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire vagy jóba a szüleiddel. Ha tudod hogy kinyírnának érte akkor inkább bírt ki azt a pár óra várakozást. Én is jártam már így,mi a barátommal kb másfél órát ültünk a várakozóban mire sorra kerültünk...Amúgy meg szerintem egy bizonyos kor alatt szülő is kell,szóval sokk mindentől függ ez...

18/L

2012. szept. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én először is felmennék gyakorikérdésekre, és megkérdezném, mit tegyek.
2012. szept. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Most nem erről van szó, hogy nekem most kell.

Kb 2 éve történt, és a szüleim még mindig felhozzák, hogy miért nem szóltam nekik. Amúgy tök jól elintéztem egyedül, pénzem is volt rá. Csak rosszul esett nekik, hogy nem mondtam el.


Ezért vagyok kíváncsi, hogy mások hogyan cselekednének.

2012. szept. 8. 13:28
 7/11 mmano88 ***** válasza:

Én biztos szólnék apukámnak. Ha elég érett vagy a szexhez, akkor ahhoz is elég érett vagy, hogy beszélj velük erről. Ha pedig eddig nem beszéltetek ilyenekről, akkor most itt az ideje. :) Anyuddal is megbeszélhetnétek ezt, és lehet a fogamzásgátlót javasolná óvszer helyett.

Hány éves vagy amúgy?

2012. szept. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát egy biztos: nekik tuti nem szólnék. Inkább várakozok órákat, csak ki ne derüljön. Nem vagyok semmiféle bizalmas kapcsolatban velük.

Persze talán attól is függ, hogy kivel történt a szombat este, a pasimmal, vagy teszem azt, egy random emberkével?

2012. szept. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Mond el nekik, az ilyesmit el kell mondani szerintem, és amugy is biztos hogy ki fognak akadni,de meg kell érteniük h az ilyesmi előfordul!! :D
2012. szept. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor is elmondanám nekik, ha apukám nem lenne "bennfentes" a patikában.


Egyébként nem véletlenül nem engedélyezték, hogy vény nélkül lehessen kapni.

2012. szept. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!