Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mikor jön rá a sok értelmes,ho...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jön rá a sok értelmes,hogyha egy """"heteró"""" kipróbálná azonos neművel a szexet,az nem heteró meg kíváncsi heteró,hanem biszex?

Figyelt kérdés
jún. 26. 20:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
30%

"Többet nem akar vele foglalkozni,nem izgatja. Pedig többször tereltem ebbe az irányba."


Keveri a szezont a fazonnal.🤣🤦‍♂️


Ez annak az iskolapéldája, amikor egy nőre egy férfi ráerőlteti a hülyeségeit és azt a nő a férfi kedvéért megcsinálja. Aztán tök úgy van előadva, hogy ezt a nő is akarta, meg milyen nyitott, nagyon élvezte stb.


Én amúgy ebben a sztoriban nem a nőnek a szexuális irányultságát kérdőjelezném meg, mert ő 99% h heteró és nem a "kíváncsi" fajtából.

tegnapelőtt 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
52%

Itt azért van egy komoly félreértés, "megkíván egy férfit". Az életben soha, de soha nem tud egy heteró megkívánni egy férfit, teszem fel úgy, mint egy nőt. Helló!

Bármennyire is fájdalmas ez a biszexeknek, homoszexuálisoknak. Spiccesen/részegen ha kipróbál valaki ezt-azt, s még ha orgazmushoz is vezet (és azért egy egészséges férfiszerv, amit mondjuk két hétig nem volt semmilyen formában kielégítve, elélvez akár egy lágy szellőtől is) sem teszi, tette biszexé.

A gyengébbek kedvéért, más példáva: valaki beül egy Boeing 727 pilótafülkéjébe, s elkezdi tesztelni a botkormányt - akkor nyilván a többi pilóta felkiált, ÚRISTEN, NE IS TAGADD TE IS PILÓTA VAGY!

Persze ez már annyira triviális, hogy én kérek elnézést.

Viszont, ami sokkal izgalmasabb: nektek van egy klubbotok. Úgyhívják, biszex klub. Tök jó, tök szuper, totál fantasztikus. Oké.

Ám néhányan nem akarnak odatartozni.

Ez nektek miért fáj?

tegnapelőtt 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
54%

#21 na már most senki nem erőltet senkire semmit.

Ez annak az iskolapéldája ,hogy elkezdünk valamit kiragadni, szándékosan félre értelmezni, ahelyett hogy először is kérdeznénk.😂🤦

Tehát akkor a jelenlegi párom jóval előttem volt nővel, még mielőtt megismerkedtünk volna. Sőt akkor férfi párja sem volt, tehát ott sem játszott ez a rá erőltetem dolog.

Na már most igen próbáltam ebbe az irányba terelni,mivel úgy vagyok vele ha szeretné menjen élje meg a vágyait ha szeretné és csinálni akarja. Nem,nem leszek ott ez kettőjükre tartozna ha akarná. Itt is elsőnek kérdezni kellene.

Tényleg ott tartunk mint a kis dedóban, felnőtt embereknek minden szót és mondatot el kell magyarázni mert elkezdenek mindenféle dolgot bele képzelni ,ahelyett,hogy kérdeznének ha valami nem világos.

tegnapelőtt 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
54%

#21



"Én amúgy ebben a sztoriban nem a nőnek a szexuális irányultságát kérdőjelezném meg, mert ő 99% h heteró és nem a "kíváncsi" fajtából."


Hát megnyugtatlak nem fogom egyik férfiét sem bekapni, vagy megdugni, netán megdugatni magam. Mert egyszerűen nem vonz a férfi test,annak érintése,vagy , hogy ő érintsen engem.

tegnapelőtt 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
65%

#23: Akkor olvasd már el a kérdést még egyszer, mert ebben sztoriban ezek szerint egyikőtök se kíváncsi heteró, de legalább tele spamelsz itt mindent a történeteiddel, amik abszolút senkit sem érdekelnek. Az előbb még azt írtad, hogy a barátnőd máhogylennebixesz, erre meg: "Tehát akkor a jelenlegi párom jóval előttem volt nővel, még mielőtt megismerkedtünk volna. Sőt akkor férfi párja sem volt, tehát ott sem játszott ez a rá erőltetem dolog"


És nem nem hiszem el azt a maszlagot sem, hogy "dehátőmánemvágyikrá", mert attól még, hogy már nem vágyik rá, a múltjában volt nővel/nőkkel ezek szerint és neked ez volt a konklúziód ebből: "Biszexuális nem lehet mivel nincs együtt nővel (persze kipróbálta)." Ha többször szexelsz vagy jársz valakivel, arra ki az bánat mondaná, hogy csak kipróbáltad? Nem tudta eldönteni az első alkalom után vagy mi? Hagyjuk már...


Szerintem nem is tudod te igazán miről beszélsz, illetve miről is szól ez a kérdés vagy egyszerűen kitalálod az egészet, de nem is számít, mert ezzel csak a kérdező gondolataidat erősíted meg, ami egy hatalmas öngól is, hiszen nem gondolom, hogy ez lett volna a szándékod.

tegnapelőtt 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
70%

#25

Hűha azért vannak bajok rendesen.

tegnapelőtt 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!