Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mikor jön rá a sok értelmes,ho...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jön rá a sok értelmes,hogyha egy """"heteró"""" kipróbálná azonos neművel a szexet,az nem heteró meg kíváncsi heteró,hanem biszex?

Figyelt kérdés
jún. 26. 20:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Azt hiszem aki értelmes, az gyorsan rájön
jún. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 VadApuci ***** válasza:
83%
valószínűleg soha, mert nem ismerik be maguknak, hogy azok.de ezzel nem a világnak hazudnak, hanem saját maguknak..szóval meg is érdemlik a hazug világukat ;)
jún. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
31%

Mikor jön rá a sok értelmes, hogy felesleges ilyen kérdést kiírni 🤷‍♂️?


Mévis, mit vársz ettől a kérdéstől? Ha frusztrál, ne olvasd! Mást nem igazán tudsz tenni.

jún. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
Maximálisan egyetértek veled.
jún. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Más ember véleménye vagy ellenvéleménye érdekel.
jún. 26. 20:49
 6/24 anonim ***** válasza:
83%

#5: Ott elbukott az egész, hogy azt várod, hogy legyen ellenvélemény. Nem fog neked itt senki ellenvéleményt írni, jobb nekik inkább nem nevén nevezni a dolgot. Nem csak a Gyakorin, hanem máshol is látom azt, hogy heterónak hívja magát, de bánja, hogy nem próbálta ki sose a másik nemmel stb.🤦‍♂️


Ez egyébként szerintem hasonlít ahhoz, mint amikor benyögi valaki, hogy az milyen gáz már, hogy ki kell mondani egy komoly!🤣 kapcsolatban, hogy jártok vagy hogy miért kellene megbeszélni már a kapcsolat elején, hogy szeretnél-e gyereket vagy fontos-e a házasság számodra stb. Egész egyszerűen jobb ferdíteni meg a saját kis világodban élni, ahelyett hogy szembe néznél a valósággal és konfrontálódnál. Mármint tudom, én is gyakran konfliktuskerülő vagyok, csak nem akkor, ha ilyesmiről van szó, hanem más szitukban, szóval nem okoz nehézséget beleképzelni magamat azoknak a helyébe, akik szerint a világos és egyértelmű kommunikáció az ördögtől való. Ugyanez áll a háttérben abban az esetben amit írsz, ennyire beszűkült gondolkodásúak egyesek, valszeg még sokan a fogalommal sincsenek teljesen tisztában.

jún. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
66%
Amig nem próbálta ki, addig hetero, ha annak érzi magát. Ha kipróbálta és nem tetszik neki, akkor is hetero marad.
tegnapelőtt 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
45%

Akkor ahogy a 7-es is egy jó kis ellenvéleményt adott, elmondom én hogy látom:


Fontos a kérdésedben a feltételes mód.


Tehát fantáziáról van legfeljebb szó, nem pedig rendszeres kipróbálásról.



Márpedig fantázia az egy egészen más dolog, mint amit valaki a valóságban meg is akar tenni, ki akar próbálni.



Példám:

Van, hogy maszti közben beindulok a gondolattól, hogy páran lefognak, és magukévá tesznek, én meg tehetetlen vagyok.

Isten ments, hogy mindezt a valóságban át is éljem!

tegnapelőtt 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
45%

#8: Itt nincs semmilyen feltételes mód.


"A heteroszexualitás szexuális vagy romantikus vonzalom az ellenkező nemű személyek között (azaz a férfi és nő kapcsolata), és az emberek által tanúsított leggyakoribb szexuális irányultság és magatartás."


"A biszexuális kifejezés azokat jelöli, akik mindkét nem iránt érezhetnek szexuális vonzalmat, vagy szerelmet, romantikus vágyakat."


Te itt hol látod, hogy "ha annak érzi magát"? Sehol nincs itt ilyen, mert nem ezt nevezzük heteroszexualitásnak és kész. Felesleges ferdítgetni, meg kitalálni dolgokat, mert neked nem tetszik valami, mert csak gyerekesnek fogsz tűnni.


Az meg hogy miről fantáziálsz, az rád tartozik, hadd ne másnak kelljen megmondania miről fantáziál egy heteroszexuális irányultságú ember és miről nem.

tegnapelőtt 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
64%

Jaj, ez izgalmas téma. Korábban veled értettem egyet kérdező, de azóta ez változott. Megpróbálom kifejteni.


Mindenki magából indul ki, és magára illeszti a terminológiákat. Pl én mindig viszolyogtam férfi testtől, érintéstől, a csókolózó férfiaktól meg egyenesen felfordul a gyomrom a mai napig. Én ezt az undort a heteroszexualitás kötelező attribútumának tartottam, és meg voltam róla győződve, hogy aki nem így van vele, az rejtett biszex.


Azt kellett megértenem, hogy nem mindenki van így vele. Léteznek emberek, akiknek az azonos nemű ember közömbös, azaz sem undort, sem vágyat nem vált ki. A biszexualitás és a közömbösség kizárja egymást, de a közömbösség nem zárja ki sem a próbálkozást, sem azt, hogy jól essen. Fizikai értelemben mindegy, hogy férfi vagy nő szopja a farkam, az inger ugyanaz. Annyi a különbség, hogy a közömbös embernek nem lesz több, mintha egy párnát dugott volna meg, nekem meg egy gusztustalan élmény lesz.


Szerintem ez nőknél sokkal tipikusabb, mert közöttük annyival alapvetőbb a testi intimitás, hogy onnan már nem akkora ugrás csak úgy poénból kipróbálni valami szexuális dolgot. Tényleg nem biszexuálisak, nem vonzódnak egymáshoz, de attól még eshet nekik jól.

tegnapelőtt 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!