Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mikor jön rá a sok értelmes,ho...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jön rá a sok értelmes,hogyha egy """"heteró"""" kipróbálná azonos neművel a szexet,az nem heteró meg kíváncsi heteró,hanem biszex?

Figyelt kérdés
jún. 26. 20:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
56%

9-es akkor beidézem a kérdést, amiben a kérdező feltételes módot használt:

“ Mikor jön rá a sok értelmes,hogyha egy """"heteró"""" kipróbálná azonos neművel a szexet,az nem heteró meg kíváncsi heteró,hanem biszex?”


Kipróbálná. Számomra feltételes módba rakta az egészet.

jún. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%

Mikor jön rá a sok "értelmes" hogy a legpontosabb mértékegysége a nyomorúságnak a mással való foglalkozás? Ugyan kit, melyik lőtéri kutyát érdekli, hogy jóvárijóska meg pumuklifejűkispista minek, kinek gondolja magát? A nyomorúság abszolút netovábbja mással foglalkoni.

Ha nekem van saját életem, munkám, hobbim, szeretőm, barátom, normális és teljes életem, még időm sincs rá, hogy másokkal foglalkozzak.

Ennél fényesebb beismerése a világon nincs, mint hogy jujj-jajj, hát most mondjátok meg, a gilisztagéza, hát így meg úgy!

Az meg maga a csúcsrajáratott hülyeség, hogy ma, amikor egy fehér műsorvezető fekete-leszbikus nőnek definiálja magát - hát kit érdekel már?!

Elmondhatatlanul unalmas ezen rugózni. 2024-et írunk, jóember!

jún. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

"A nyomorúság abszolút netovábbja mással foglalkoni."


Egyetértek, de kicsit az ördög ügyvédjét is játszva szeretnék reflektálni valamire: nekem személy szerint akkor is nehezemre esik szó nélkül hagyni egy rossz érvelést, ha a mondandóval amúgy egyetértek. Sosem érdekelt, kinek milyen szexuális beállítottsága van, vagy minek vallja magát, mégis zavart a "kíváncsi hetero" magyarázat, ameddig nem értettem.

jún. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
#13: Egyébként ez azért nem állja meg a helyét, hogy "ááááá minek foglalkozol velük?" mert sokszor az a tapasztalat, hogy nem is lehet velük normálisan beszélgetni erről a témáról és sokszor másról sem, pedig azt gondolnád, hogy azért aki egy kicsit más mint a többség nyitottabb lenne... hát nem feltétlenül van ez így. Itt vissza is kapcsolnák a "kíváncsi heteró" megnevezésre is, mert ez tulajdonképpen egy mondvacsinált nem létező dolog, amit azért találtak ki, mert az illető nem tud szembenézni azzal, hogy az ellenkező nem is izgatja. Valamint, ezzel akar bizonyos kérdéseket elkerülni az illető, ezzel is rontva egy normális beszélgetés esélyeit.
jún. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
18%

Ne haragudj meg, de te miről beszélsz? Ha én találkozom egy, teszem azt vegánnal, miért kellene nekem őt megértenem? Miért kellene bármiről is meggyőznöm? Ha nem lehet valakivel valamiről beszélgetni, akkor egész egyszerűen elfogadom ezt és tiszteletben tartom.

Mégegyszer leírom, a gyengébbek kedvéért: tiszteletben tartom.

Hogy jövök én ahhoz, hogy bárki életében bármit megkérdőjelezzek? Ha szerinte sajtból van a hold, hajrá. Nekem attól az életem sem több, sem kevesebb. 2024-ben arról tirádázni, hogy esély a normális beszélgetéshez, mert valamit nem úgy gondolkozik mint te, hát már bocsánat az erős szavakért, de neked hiányzik egy kereked (ami az összes többit hajtja).

2024-ben, ha én pávatollnak érzem magam, akkor azt illő elfogadni. Ha valaki azt mondja, hogy ő kiváncsi és így meg úgy, akkor egészségére. Zavar ez téged? Nem egymást keresitek. Ennyire egyszerű.

(nem mellesleg "nem visszakapcsolnák" hanem visszakapcsolnék)

jún. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
73%
#15: Én értem, hogy te nem vagy valami jó a kommunikációban, meg úgy általában az emberi kapcsolatokban, de attól még a másik nem lesz hülye, hogy ő nem úgy gondolkozik mint te. Ha mindenki szembe jön veled az autópályán, akkor gondolom mindenkinek illő elfogadni, hogy ők a hülyék és te ezt tiszteletben tartod, nem igaz?
jún. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
65%
Nem kepesek felfogni a nyilvánvalót, amit konkretan a farkuk is megmutat. Felall, vagyik ra a szerszam, hogy másik ferfi foglalkozzon vele. Az agya tagadasban elo resze ezt kimagyarázza, de a farka tudja az igazsagot,a segglyuka tudja az igazságot. Ennyi! Ezt nekik kell fejben elfogadni.
jún. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
61%

" Az agya tagadasban elo resze ezt kimagyarázza, de a farka tudja az igazsagot,a segglyuka tudja az igazságot."


Atya... ég.

jún. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
54%
Akarhogy húzod a szad ez az igazsag. Ezert van az, hogy ittasan tortennek sokszor ilyen dolgok, vagy random megkivansz egy ferit. Olyankor a tudatalattid valaszol, a pia lebontja a gatlasaidat amit a tarsadalom es a sajat magaddal elhitetett "heterosagod" okoz.
jún. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
54%

Nem véletlenül van a Kinsey skála kitalálva.

Igazából ez szerintem nem annyira fekete és fehér ahogy sokan itt meg akarják magyarázni és ahogy a kérdező is hozzá áll.

Miért ne lehetne egy hetero kíváncsi?

Nekem a partnerem párszor volt együtt nővel kipróbálta , de annyira nem jött be neki. Többet nem akar vele foglalkozni,nem izgatja. Pedig többször tereltem ebbe az irányba.

Nyilván volt orgazmusa és ez okozott neki örömöt de egyszerűen nem vágyik rá többet.

Akkor ő biszex? Vagy csak kíváncsi perverz volt?

Biszexuális nem lehet mivel nincs együtt nővel (persze kipróbálta).

Vagy egy másik példa én sokszor vertem haverokkal, és nem lankadt volt a farkunk közben, láttuk egymásét állva, aztán spriccelve. De nem érdekelt hogy közben bekapjam nekik,vagy megfogjam. Mert egyszerűen nem vonzott.

Akkor én szintén biszexuális vagyok? Vagy csak kíváncsi perverz?

Vagy a partnerem straponnal elvezésig dug sokszor,de egy férfi farka nem érdekel,nem szeretném ha belém hatolna. Akkor is biszexuális lennék?

Tehát ez nem ilyen egyszerű kérdés, és mielőtt valaki elkezdi de leülünk és megbeszéljük tabuk nélkül a vágyakat és kipróbáljuk .

tegnapelőtt 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!