Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki kipróbálja a másik nemmel, de heteró marad?

Figyelt kérdés
A párom (férfi) nemrég bevallotta, hogy tini korában kipróbálta a szexet egy másik pasival. Azt mondta rájött, hogy az nem neki való és heterónak vallja magát. Vajon ez tényleg így van? Van olyan hogy egy heteró pasi kipróbálja és mégsem mondható biszexnek ha nem jött be neki? Vagy ha eljut idáig akkor már biztosan biszex? Vannak egyébként arra utaló jelek, hogy van egy kis beütése, de váltig állítja, hogy ő heteró....
jún. 8. 21:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Én próbáltam nővel, de nem tetszett. Egyszeri alkalom volt.

27N

jún. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
Nem minden biszex egyformán kívánja adott nemet. Egyik biszex férfi lehet csak minimálisan kíváncsi saját nemére, másik lehet, hogy az ellenkező nemre kíváncsi minimálisan.
jún. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
68%
Van ilyen, ulj nyugodtan.
jún. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Heteroként nem lesz az ember "kíváncsi". Ha történt ilyen akkor van benne bi. Ez van.
jún. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Én egyetem alatt próbáltam ki egyszer sráccal.

Nem jött be a dolog, egyáltalán nem, azóta eltelt 13 év

és semmi nem volt azóta pasival.

jún. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
53%
Van ilyen. En inkabb orulnek a helyedben, hogy oszinte es elmondta (ugy erzem rosszul tette).
jún. 9. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
41%
Igen létezik... én is hasonló vagyok... de évente kb. egy-egy alkalommal azért van lájtos fiús élményem. Ami nem igazán jó élmény, de még is belemegyek.
jún. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%

Ha már kíváncsi az ember és tapasztalatra adja a fejét, akkor egyértelműen biszex. Akkor is, ha ezt nem vallja be magának.

De még a tapasztalat se feltétel, akkor is lehet biszexuális az illető, ha ellenkező neművel élt egész életében.

Az erőszak, kényszerítés természetesen kivétel.

Ellenkező nemű feleknél is van, hogy nem passzolnak össze, de attól még heterok maradnak.

Lehet, egy másik pasival meg fantasztikus élmény lett volna neki.

jún. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán lehetséges ,hogy hetero marad az illető. Nem kell ehhez rossz élmény. Kipróbálta és ennyi. Nem jött be. Sok ilyen van a szexben. Például ott a kötözés,bdsm világa. Azt is valaki kipróbálja aztán,megvan kipipálta de nem érdekli. Lábszex, például nekem nem jött be, de kipróbáltam párszor. Mégsem vagy láb fetisiszta. De ezer ilyen dolgot fel lehetne sorolni.

Nekem a partnerem is volt együtt párszor nővel. De nem érdekli, kipróbálta milyen és ennyi. Neki ez elég volt.

Inkább nevezném ezt perverz kíváncsiságnak mint kerek perec bi embernek.

Sőt annó nekem is volt hogy haverral együtt vertük egymás mellett,de aztán ez is abba maradt,valahogy annyira nem az én világom.megtörtént, ennyi volt, és kész.

jún. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Életemben egyszer tök reszegen engedtem egy pasinak,hogy szopjon.sose izgatott es azita sem.tehat megeshet
jún. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!