Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki kipróbálja a másik nemmel, de heteró marad?

Figyelt kérdés
A párom (férfi) nemrég bevallotta, hogy tini korában kipróbálta a szexet egy másik pasival. Azt mondta rájött, hogy az nem neki való és heterónak vallja magát. Vajon ez tényleg így van? Van olyan hogy egy heteró pasi kipróbálja és mégsem mondható biszexnek ha nem jött be neki? Vagy ha eljut idáig akkor már biztosan biszex? Vannak egyébként arra utaló jelek, hogy van egy kis beütése, de váltig állítja, hogy ő heteró....
jún. 8. 21:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem aki erre vetemedik előbb utobb ujra akarni fogja. Most tényleg ugy erzi,higy "hetero" de valojaban nem az
jún. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha allt neki, biszex
jún. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Ennyire nem tértünk ki a részletekre, hogy állt-e neki, annyit tudok, hogy ő volt a passzív fél...
jún. 15. 17:59
 14/22 anonim ***** válasza:
67%
Hat nem tudom, legyel megerto, ne tamadd le. Mert ha megis az,vagy kesobb rájön, akkor merje elmondani neked, ne a hatad mogott elje ezen erzelmeit.
jún. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Egyszer csinalta, vagy tobbszor probalkozott?
jún. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
67%
7) es te nem ilyen vagy, konkretan rendszeresen szexelsz, pettingelsz pasikkal... Nehogy már heteronak mondd magad!🤣
jún. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Könyörgöm! Tini korában próbált ki egy két dolgot. Nem tudjuk pontosan mit.

Akkor még sok minden miatt próbálhatta ki. Igen, lehet, hogy volt benne bi hajlam, söt, lehet hogy még mindig van benne bi hajlam.


De egy tini szexualitása messze más, mint egy felnötté, vagy egy huszonéves fiatalé. Még csak bontakozóban van, és nagyon erös a kíváncsiság a saját neme felé is, összehasonlítás szempontjából is. Recskaverseny, kinek nagyobb/lö messzebb, satöbbi.

Csomó olyanba mennek bele akkor, amibe pár év után esze águkban sem lenne.


Tehát símán lehet, hogy a férjed anno kiváncsi tiniként nyitott volt ilyen élményekre, de felnöttként már nem érdekli. Szerintem fogadd el, örülj neki, hogy elmondta, és lépj tovább. Ha el merte mondani, akkor megbízik benned, részéröl erös a kapcsolat feléd. Bízz meg te is benne!

jún. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
54%
Ha ezt elmondta akkor a vegletekig megbizik benned. Ezt ha nem ertekeled es visszaelsz a bizalmaval akkor nem vele van a baj. En soha, egyetlen baratnomnek sem mondtam el a fius dolgaim. (marmint amik korabban voltak).
jún. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
18) akkor te nem biztal a baratnoidben? Vagy csak te voltal "gyava"? Vavmgy tudtad, hogy bifobok es megis összejöttel veluk?
jún. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
53%
19-eshez. Annyira nem biztam meg, hogy ezt elmondjam. Ezzel szerintem a legtobb srac igy van. Sokan vagyunk akik tinikent hokiztunk haverrel vagy hasonlok de sosem beszelunk rola. Ezt a nok nem tudjak megerteni es nem is lenyeges.
jún. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!