Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csajok : Mi volt a legextrémeb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok : Mi volt a legextrémebb ami történt egy hármasban a pasid és a másik pasi között? Pl.: szopás? Pasik ti írhattok. Nem volt még ilyen élményem hetero pasiként.

Figyelt kérdés

Ha történt valami akkor úgy, hogy tudtátok, hogy van hajlama mind2 pasinak vagy spontán történt?


Ha a csajom odanyomná a fejem a másik pasi farkához lehet kipróbálnám.

Ha ki lennék kötözve akkor nem érezném ennyire cikinek, úgymond "kényszer lenne".



jún. 26. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Te nem vagy hetero csak szólok.
jún. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%

Egy alkalommal volt ilyen, nem volt párom, csak kaland; megbeszéltük hogy nem lesz komoly kapcsolat. Szerintem ezért is mentem bele. Különben a párommal biztosan nem vennék részt ilyen orgiában. Négyen voltunk és letisztáztuk előre a játékszabályokat.

40f

jún. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Smároltam a csajszival miközben dugta a másik srác.

Mielőtt elsült volna kihúzta a farkát,hogy a csaj ajkai közt menjen el és ott termett a lüktető farka közel a durrhoz !

A csaj nem teketóriázott, rátolt a pasi farkára és két lökés után torkon lőtt!

Meglepően tetszett, és egy új korszak kezdete lett

jún. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Kölcsönösen leszopták egymást 69-ben.
jún. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Nekem a legdurvább ami történt hármasnál, hogy a csaj (egy prosti amúgy akihez haverral ketten mentünk fel) összedörzsölte a farkunkat, meg egyszerre kapta be. Ahogy játszott ott a farkunkkal én nem bírtam tovább és elsültem, röhögve közölte, hogy most tulajdonképpen a haverom farkától sültem el. Őt még lesz . opta utána, de szerencsére maradt még idő arra, hogy engem is kinyéztessen külön. Egy kicsit fura és megalázó volt, de azért izgalmas.

A kérdés viszont annyiban érdekes, hogy ezt az esetet a barátnőmnek nem hiszem h valaha el merném ezt mondani...

jún. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14%
Szoptam az egyik pasit, hátra volt bilincselve a kezem és közben a másik pasi dugta a segglyukam.
jún. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

Hat ha lesz ilyen elmenyed, udv a biszexek kozott. Nem ciki bevallani, ha ezt akarod, csak akkor ne mondd magad hibasan heteronak.

Ugyanis harmasban, hetero harmasban nem tortenik a két pasi kozott semmi. Ez a no oromenek van leginkább, ahogy 2 lany egy pasi felallasban a pasinak a jobb. Biszex hármas eseten tortennek ilyen dolgok. Es ha mar ilyeneken jar az eszed, nem is a non, hat baratom az sokst mondd rolad

jún. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!