Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 2 biszex lány és egy hetero...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 biszex lány és egy hetero srác poligám kapcsolata működhet?

Figyelt kérdés
Mindhárman elég nyitottak vagyunk az újdonságokra és eléggé kizárjuk a monogámiát. Nem szexkapcsolatra kell gondolni (mármint nyilván szexelünk egymással mindenféle felállásban), hanem alapvetően komoly kapcsolat. Sokat beszéltünk már róla, picit félünk a társadalom megvetésétől. De alapvetően vágyunk erre a kapcsolatra nagyon. Hogyan fogadná a társadalom, hogy mi hárman szeretjük egymást és hármasban megyünk mindenhová? Van valakinek hasonló tapasztalata?

jún. 9. 09:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Itt azért lehetnek érdekes fordulatok, kérdés hogy az egyik lány bevállalja e önként hogy minden téren behódoljon a többieknek?
jún. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem lenne szó behódolásról. Én egyformán kezelem mindkettőjüket és ők is szeretik egymást!
jún. 9. 09:09
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Miert ne mukodhetne?
jún. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A társadalom egy része azért nem biztos hogy ezt elfogadja.
jún. 9. 09:10
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Előbb utóbb az egyikkel jobban foglalkozol majd, és a másik vagy meghunyászkodik vagy elkezd rivalizálni a figyelmedért. Ha te vagy a pasi.
jún. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem valószínű, hogy működne, egy idő után már túl sok lenne a kompromisszum, lehet kaland szempontjából jól hangzó dolog, de kizárt, hogy hosszú távon működjön, mint kapcsolat.
jún. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Milyen kompromisszumokra gondolsz?
jún. 9. 09:16
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez poliamor kapcsolat!
jún. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Én azt mondom, próbáljátok ki, aztán ha nem megy, akkor hagyjátok az egészet.
jún. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel csak egy gond van! Minek kell mindenhova hárman menni? Ebből látszódik, hogy ez az egész nem a hármas kapcsolódás érzelmi oldaláról szól. Hanem ez a na mi hárman élünk és alkotunk "párt. Gyerekek, én már jóval idősebb vagyok mint ti. Sőt szerintem még a fiam is nálatok. De nem ez a lényeg. Közel 15 éve csatlakozott hozzánk egy kedves lány. Aki elsőre csak barátkén volt pozicionálva. Még véletlen se volt se szexről, se kapcsolatról szó. Aztán telt múlt az idő. S a leányzó már olyan része lett a családnak, mint egy bizalmas akibe mindketten megbízunk. Aztán több olyan hirtelen esti társasozás, iszogatás után egy hirtelen jött pikáns ötlet kapcsán, egy rögtönzött hármas szexbuli lett. Azóta is is így élünk, néha egy egy plusz vendéggel. De a lényeg, hogy a lányról, a szomszédok a mai napig azt hiszik hogy csak egy lány aki nálunk lakik. Nem kell nagydobra verni és "parádézni, különcködni, és akkor nagyívben ki van hagyva a társadalom véleménye.
jún. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!