Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire működhet szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire működhet szexuális kapcsolat egy 18 lány és egy 30+ férfi között?:)

Figyelt kérdés
2021. ápr. 17. 00:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Amennyire egy 25 éves lány és egy 26 éves pasi között - ha megtalálják a közös hangot az ágyban akkor tökéletesen.
2021. ápr. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Működhet
2021. ápr. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
A szex simán működhet, lehet jó, de valószínűleg a pasi nem akar semmi többet, és kihasználja a lányt, biztos vannak kivételek de ez a tapasztalatom sajnos.
2021. ápr. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nagyon jó, nekem legalábbis működik hasonló korosztályú lányokkal.
2021. ápr. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Működhet természetesen. A lánynak nem árt ha esznék van és érettebb típus, mert egy idősebb férfi át is verheti vagy ráveheti olyasmire amit amúgy nem szívesen tesz meg. Most mondok egy példát a pasinak van felesége de hazudik róla, alány meg naívan hisz neki és nem figyel a jelekre. Vagy a pasi ki akar próbálni a lánnyal bizonyos dolgokat az ágyban, a lány nem annyira szeretné, tart tőle stb de mivel meg akar felelni egy idősebb vonzó pasinak, nagylánynak akarja mutatni és érezni magát, belemegy.

Egy érett nőt már nem lehet így befolyásolni, könnyen tud nemet mondani és nehezebb megvezetni.

Nem azt mondom hogy az illető lány buta, csak hogy figyeljen oda:)

(Nekem is volt 17-18 évesen egy 34 éves pasival szexkapcsolatom. 2,5 évig tartott)

N

2021. ápr. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Voltam már hasonló korú lánnyal (18)

Sok nőmnèl jobb volt vele.

Nagyon meg volt az összhang,és ez egyáltalán nem kor függő dolog.

Szerintem.

30 feletti vagyok én is.

2021. ápr. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Lehet teljesen tökéletes. 30-as átlag férfi csodálatra érdemesebb, mint 18 éves korabeli énje. Egy átlag nő meg 18 évesen szebb és kellemesebb testű (pl. szűkebb pina), mint 30-as éveiben.
2021. ápr. 17. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát nézd... Maga a szex az működhet, de nagyon naiv vagy, h a azt hiszed, hogy ez bármi másról is szól majd
2021. ápr. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Teljesen jól működhet a szex.
2021. ápr. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem volt 19 éves barátnőm én 35tol 38ig együtt voltunk. Nagyon jó volt. Igaz diszkrét kapcsolat volt.

Azóta se találok ilyen lányt pedig....

40/f

2021. ápr. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!