Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 26 éves fiú és 16 éves lány....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves fiú és 16 éves lány. Működhet?

Figyelt kérdés

Pár hónapja ismerkedtünk meg, nyilván eleinte fel sem merült, hogy bármi lehet. Mikor elcsattant az első csók, utána is mindketten napokig csak azt bizonygattuk, hogy hülyeség volt és el kell felejteni. Viszont ez egyikőnknek sem megy, egyszerűen nem tudunk meglenni egymás nélkül. A lány sokkal érettebb testileg és lelkileg is, mint egy átlag 16 éves (először nem is hittem el, hogy annyi). Viszont egy csomó kételyem van: mit szólnak a szülei, az ő illetve az én baráti társaságom, illetve a szex is hatalmas kérdőjel. Nulla tapasztalattal rendelkező lánnyal sosem volt még dolgom.


Ennek ellenére működhet?



2022. júl. 24. 09:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Persze, hogy működhet, több ilyen párt is ismerek. Sok boldogságot, vigyázz rá!
2022. júl. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%

Jól mondta az előző.

És bocs a nyíltságomért, de :

Az első ágyjelenetnél ne foglalkozz magaddal, hanem nyald el-ujjazd halálfinoman sokáig, hogy tépje szét tőle a kispárnát. Ha ez sikerült akkor biztosan lesz legközelebb. Ő is meg fogja oldani, hogy te is megkapd a magadét.

A lényeg azon van, hogy csak az ő élménye, élvezeze legyen fontos az első alkalommal.

2022. júl. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
Jajj, mennyit hallottuk már ezt az érettebb dolgot.. :D
2022. júl. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Noren1989 ***** válasza:
74%

#3, "én nem olyan làny vagyok".


Nos, Kérdező: ideig-óràig. Van, akinek 2hónap, van, akinek 6év.


Mindenesetre érdekes, hogy ennyire a korosztàlyodon alul keresed a boldogsàgod.

2022. júl. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
#4 Jajj, igen a másik kedvenc. :D
2022. júl. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
27%

ez undi

26 évesen nehogy már a gyerekekre izgulj

egyre undorítobb

értem hogy nem kellesz a korosztályodnak de azért hogy nehogy már gyerekkel

2022. júl. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%

én 31 voltam amikor átjött egy csaj tinderről, 19-nek mondta magát, aztán bevallotta, hogy 16 múlt pár hete


azt megértem amikor 40-es nők behazudnak 10 évet, hogy a fiatal tapasztalatlan fiúkat elcsábítsák, de egy 16 évesnek mi szüksége volt erre?

2022. júl. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
14%

Várj 2 évet. Addig csak csók legyen. Aztán keress neki 2-3 korabeli srácot dugasra. Mikor ezeket túl van és van már összehasonlító alapja - utána te is szexelj vele.


Így kizárhatod hogy közvélemény kizárja azt hogy neked csak azért kell a fiatal szűzike mert neked gyenge a képességed a nadrágodban.

2022. júl. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
27%
Nem működhet . Semmiképp. Ő még gyerek, te meg már kozelíted a középkorú kort. Nem érett, nem lehet “érett” hiszem még gyerek, kiskorú. Kérlek hagyd békén. Nem véletlen illegális is amit leírsz a legtöbb normális helyen.
2022. júl. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%
9. Te valami cellában születtél a 16. században? 😂😂😂
2022. júl. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!