Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 26 éves fiú és 16 éves lány....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves fiú és 16 éves lány. Működhet?

Figyelt kérdés

Pár hónapja ismerkedtünk meg, nyilván eleinte fel sem merült, hogy bármi lehet. Mikor elcsattant az első csók, utána is mindketten napokig csak azt bizonygattuk, hogy hülyeség volt és el kell felejteni. Viszont ez egyikőnknek sem megy, egyszerűen nem tudunk meglenni egymás nélkül. A lány sokkal érettebb testileg és lelkileg is, mint egy átlag 16 éves (először nem is hittem el, hogy annyi). Viszont egy csomó kételyem van: mit szólnak a szülei, az ő illetve az én baráti társaságom, illetve a szex is hatalmas kérdőjel. Nulla tapasztalattal rendelkező lánnyal sosem volt még dolgom.


Ennek ellenére működhet?



2022. júl. 24. 09:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
65%

10-nek igaza van.

Manapság már 11-13 éves lányok simán felfedezik a kispárnájuk sarkát a combjaik között. :-). Igen, kiskorú, és ?

Most jogászkodunk, vagy boldogságot élvezetet figyelünk ?

Ha az első akkor 14 év az alsó korhatár.

Ha a második, akkor mit nézünk ?

Élvezze anyu rántottcsirkéjét otthon, vagy a sárbataposós fesztivál-cydergőzt ?

2022. júl. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
31%
Börtönben lenne a helyed... a korodbelieket nem siker felszedni, mi??
2022. júl. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
77%
Hát nekem nem végződött jól, pedig 7 év volt mindössze köztünk, de kívánom, hogy neked összejöjjön. 😏
2022. júl. 25. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
29%

Kérdező ne, légyszi, hallgass rám, az itteni válaszolók 90%-a kanos ösztönlény, akik annyit látnak egy fiatal lányban, hogy van egy lyuk a lábuk között, van 2 mellük, meg képesek a szexuális életre, de valójában semmit nem tudnak egy kamaszlányról, az emberekről, de nagyon még magukról sem semmit.


Ha érdekel miért írom ezt, írj egy privit, ott elmagyarázom, én itt nem akarok senkit sem bizonygatni, mert ezeknek ha azt mondják, hogy az 1 után nem a 3 jön azt sem értik meg.(Nyílván nem szószerint kell érteni)

2022. júl. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
77%
#11 A szexuális érés nem jár együtt lelki(érzelmi intelligencia) és szellemi(értelmi intelligencia) érettséggel, ahogy ezt a válaszodból is kivehettük... Arról már nem is beszélve, hogy valótlan dolgokat is állítasz. Egy 11-13 éves kislány már jóval korábban megtapasztalta ezeket a dolgokat az apja combján lovagolva, a fotel karfáján dörgölőzve, az ágyában combját takaróval összeszórítva, nemiszervét saját kezével simogatva, akár a zuhanyzóban nemiszervét mosva 5-6-7-8-9-10 évesen, ha tetszik ha nem, ettől még csak gyerekek maradnak. Ha ezeket 11-13 évesen tapasztalják meg, akkor is, de ebben a korban inkább az a jellemző, hogy elkezdenek kutakodni a témában, érdeklődnek, tanulnak, de még csak gyerekek. A szexuális érettséget nagyjából olyan 16-17 éves korra érik el ugyan, ez igaz, de mint írtam ez nem jár bármiféle értelmi/érzelmi intelligenciával, főleg ha megfigyeled, hogy jellemzően azokat a lányokat vagy képes befűzni, akik vagy eleve szeretethiányosak, vagy nem kapnak megfelelő figyelmet otthon, ezt pedig önző módon a saját vágyaid kiélésére kihasználni gusztustalan dolog. Ezért vagytok képesek csak a puncit látni egy kamaszlányban, nem érdekel a lénye, csak az, hogy kiélvezhessétek magatokat.
2022. júl. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
4%

Miért ez a sok prüd hozzáállás ?

Egy 16 éves lánynak milyen életélvezet jut ?

A biológiaóra a gimiben, az állatkrtben nézni a kismajmokat, hallgatni anyu-apu esténkénti észosztását, vagy a TIK-TOK-on pucsítani ?

Gyerekek, ne mááár :-).

És azt mondja meg valaki, hogy miért lenne jobb egy 16é lánynak egy 17-19 éves élettapasztalatlan sráccal elkezdeni egymást felfedezni ?

De tényleg nem értem.

Egy (normális) 26é pasi sokkal több érzékiséget, finom erotikát tud adni.

A másik dolog, nézzétek meg itt a hánymillió tini küszködik a nem kielégítő együttlétekkel ? Ezért, azért stb, az ok mindegy. Miért van ez ? Mert a 16-18é ek csak bénáznak egymással. Annak semmi köze az önzetlen érzéki örömszerzéshez. Nos akkor hogy is van ez ?

2022. júl. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

#16 Észt megint nem osztottak, amint látom. Írni nem tudsz, te mondod magad normálisnak? De most komolyan. "26é"? Ez mégis mit akar jelenteni? Leírok 26 darab "é" betűt, vagy mi? Na mindegy, látszik nem értettél meg semmit abból, amit írtam, ebből is látszik, hogy itt csak te számítasz magadnak, semmi más, hiába játszod most azt, aki de mennyire örül a kamaszlányok boldogságának, csak értetlenkedsz, de valójában pont erről beszéltem.


Kérdező: Igazából már nem is kell privit írnod, mert nem tudtam kivárni, hogy leírjam, amit akarok. A lényeg, hogy neked kell eldöntened, hogy 26 évesen gyerek maradsz, vagy megpróbálsz felnőtt módjára hozzá állni a témához. Egy ember szexuális nevelése, érése kamaszkorban is javában folyik, egy kamasz kislány könnyen manipulálható, mégha ezt sokan nem is veszik észre magukról, de jobb ha egy korabelivel(16-20 év közöttiekkel) tapasztalja meg ezeket a dolgokat és nem egy elméletileg felnőtt emberrel, mert egy tininek a (nagyjából) korosztályára van elsősorban szüksége. Itt egy kérdés, olvasd el a válaszokat, a kérdező hozzászólásait, értelmezd és tanulj:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2022. júl. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
77%

És persze nem árt ha Anne Frank naplójából is idézek egy kis részletet:


"Most azonban hadd magyarázzam meg, különben senki meg nem érti, miért is áll egy

tizenhárom éves leány teljesen egyedül ezen a világon. Voltaképpen nem is igaz. Szerető

családi körben élek, szüleimmel és tizenhat éves nővéremmel; ha jól átgondolom, van vagy

harminc ismerősöm és barátnőfélém, s van egy csomó imádóm, akinek felcsillan a szeme, ha

lát, és aki az iskolában, ha másként nem megy, törött zsebtükrön keresztül próbál nézegetni.

Vannak rokonaim, kedves nénik, bácsik, van rendes otthonom. Nem, látszólag mindenem

megvan, kivéve, hogy nincs barátnőm. Pajtásaimmal szórakozni szoktam, de csak hétköznapi

dolgokról esik szó közöttünk. Baj, hogy senki iránt se melegszem fel. Lehet, hogy bennem van a hiba, amiért nincs bizalmas barátom. Ez biztosan így van, sajnos, nem tudok rajta

változtatni.

Ezért kezdek naplót írni. A barátnőt akarom vele pótolni, aki után olyan régen vágytam. S hogy gondolatban jobban magam előtt lássam, nemcsak az élményeimet írom majd bele,

hanem ez a napló lesz a vágyva vágyott, igaz és hűséges barátnő, akit Kittynek fogok

szólítani."

2022. júl. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem hiszem el már amúgy, hogy lassan már tényleg csak egy darab cetlire írt szövegrészlet választ el egy 11 éves kislányt az ilyen perverz agyúaktól. Nem veszitek észre, hogy mennyire undorítóak vagytok? Főleg most te 11-es, mi az, hogy igen, kiskorú, és? Hányinger! A pszichoszexuális fejlődés része ez az egész, ettől még nem kell a torz szexualitásodat kiélni rajtuk, rájuk erőltetni, kihasználni a kíváncsiságukat, szeretethiányukat, így is rájuk van már erőltetve ez az egész a média által, ezt látják mindenhol. Oké, nem kell mindenkinek megfelelni, ez igaz, de azzal, hogy ennyire bele vagy b*z*lva a vágyaidba nem lesz szabad akaratod, így te is csak a rabja vagy a saját vágyaidnak. Attól még, hogy a szexuál pszichológiában nem tartják parafílikus jelenségnek az efebofíliát, mivel egy tini alapvetően már elég érettnek néz ki és menstruál, még nem jelenti, hogy meg is kell őket dugni, mert mint írtam a szexuális/testi érés nem jár együtt lelki/szellemi éréssel, pont, egy 11-13, 14, de sok esetben még egy 16-20 éves is csak egy könnyen manipulálható gyerek, mert így vagyunk összerakva, ilyen az emberi agy, és aki 20+-osan ezt nem érti meg, nem fogja fel, akkor az már enyhe vagy akár súlyos értelmi fogyatékosságra is utalhat, de lehet még akár mentális probléma is, pl. a magány, amiből depresszió is kialakulhat, de képes teljesen megváltoztatni az embert. Prűdség ide, vagy oda, az út, ami ide vezet egy embert nem normális.
2022. júl. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!