Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Két teenager fiú, közös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két teenager fiú, közös takaró alatt mit csinálhatott?

Figyelt kérdés
Benyitottam a szobába és közös takaró volt rajtuk, nem voltak olyan pózba meg semmi, csak azt láttam, hogy legalább félmeztelenek, betakarózva, és közbe ment egy film. Oké, de azért ez mégis olyan fura, nem ?
máj. 24. 14:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/84 anonim ***** válasza:
Én azokat kérdezném, akik piszkálták az osztálytársaikat, hogy meleg, azok mit éreztek? Csak mert a mi osztályunkban bevett gyakorlat volt mindig, hogy 1-2 embert kipécéztek és állandóan buz*zták. Én természetesen nem álltam be a sorba. Vagy mit éreztetek ilyenkor? Tényleg kíváncsi vagyok, miért olyan jópofa dolog buz*zni a másikat, kedves bullyk?
jún. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/84 anonim ***** válasza:
Szerintem csak mert hagyja magát lesz-opni, majd aztán megállapítja, hogy "na a kis majom eléág jól csinálta", de soha többet eszébe se jut fiúval foglalkozni, és természetesen ott akkor is csak egyoldalúan mehet a dolog, ez a típus lehet heteró simán. Jellemzően az ilyen tényleg egyszer csak kíváncsiságból hagyja magát, ha a körülmények úgy hozzák, de ő maga nem kezdene fiúval ismerkedni, na meg az is kizárt, hogy ő maga tegyen bármit egy fiúnak. Ez azért nem bi még.
jún. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/84 anonim ***** válasza:

#80

Mert náluk ez tényleg így van, és pont focistákkal kapcsolatban láttam ilyen riportot a franciáknál. Egész más egy triatlonosok vagy úszók közeg pl.

(ennek ellenére tényleg vicces, mert pont focistából is ismertem színtiszta meleget, de ő azért még 40 évesen se igazán élte ezt nyíltan, csak úgy kezdett gyanús lenni párunknak, hogy mindig valamilyen fiú társaságában van, sőt együtt is lakott egy darabig egy sráccal, de mindig megvolt az indoka, hogy vagy unokatesó vagy egy új mostohaöccs vagy albérlő stb, és a sokan megették, pedig extra hülyék voltak, mert párunknak elég nyilvánvaló volt)


Hidd el, magam láttam erre példát, a 22 körüli heteró srácot csak elcsábította a meleg srác. Igaz, enyhén piás volt, de bedobta neki a "poént", hogy na fogadjunk, hogy jobban csinálja, mint a barátnője, ő meg belement. De ennyi. Nem hiszem, hogy ettől az alkalomtól megmelegedett volna.

jún. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/84 anonim ***** válasza:
82# Persze, kíváncsiságból, utána meg elterjeszti mindenkinek.. Ahelyett, hogy kategorikusan nemet mondana inkább.. Másrészt ez kétélű dolog, mert a terjesztőt is ugyanúgy érheti az a vád, hogy meleg, tehát saját magával is kicseszik.
jún. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!