Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Két teenager fiú, közös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két teenager fiú, közös takaró alatt mit csinálhatott?

Figyelt kérdés
Benyitottam a szobába és közös takaró volt rajtuk, nem voltak olyan pózba meg semmi, csak azt láttam, hogy legalább félmeztelenek, betakarózva, és közbe ment egy film. Oké, de azért ez mégis olyan fura, nem ?
máj. 24. 14:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/84 anonim ***** válasza:
Nem gond, de nehezebb a sajat maguk elfogadasa is. Ezt a cimkezest meg hagyjuk, te cimkeztel egybol,hogy "heterok" attol meg. Erdekes akik ezeket mondjak, tobbsegeben biszexek, 'ne cimkezzunk csak élvezzük', de ha rakerdeznek naluk egybol ravagjak, hogy ok full,100% alpha hetero ferfiak...
máj. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/84 anonim ***** válasza:
21# Nekem ez olyan, mintha bekategorizálnák, hogy vannak a csokifagyi-evő emberek, meg a vaníliafagyi-evő emberek, meg az eperfagyi-evők. Mintha csak egyféle fagyit ehetne valaki egész életében.. Jó nagy hülyeség.
máj. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/84 anonim ***** válasza:
A biszexualitas pont az, hogy barmit ehetsz, nincs megszabva hogy vanilia vagy csoki vagy eper 😅😅 szoval nem tudom mi nem tetszik ebben...
máj. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/84 anonim ***** válasza:
77%
23# Én lazábban kezelném ezt a kérdést. Amíg legális, törvényes keretek között történik és mindkét félnek jó, addig mi a probléma vele? Semmi.. A vallási bigottéria és a kormány melegekkel való riogatása sajnos eléggé átmosta a fejeket. A nagy gyerekvédők ugye... (khmm... bicske)
máj. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/84 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy problema, te most mirol hadovalsz?! Itt arrol volt szo, hogy egy ember vallja be maganak, hogy biszex, vagy meleg stb. Ne probalja atmosni a sajat agyat, hogy "hetero", amikor azonos nemuvel van (szop, dug, dugatja magat, recskaznak, csokoloznak, erzelmeket taplal stb)
máj. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/84 anonim ***** válasza:
23# Meg eleve kártékonyak találom a hetero/meleg/leszbi kifejezéseket. Mert ezek teljesen beskatulyázzák az embert. Ehelyett nem lenne egyszerűbb azt mondani, hogy "Béla eddig Sárival feküdt le, de néha Sanyit is megkívánja", VAGY "Julcsi csókolózni szokott Petivel, de néha a barátnőjével is". Semmi nagy szám nincs ebben. Hogy 2 csaj kissé részegen egy buliban lesmárolja egymást. Ez a világ legtermészetesebb dolga, csak az erkölcscsőszök szerint nem az. Vagy haveri társaságban is láttam, hogy fiúk puszilkodva köszöntik egymást. A finnyások rögtön rámondanák, hogy blahhh buz*k. Pedig semmi rossz nincs ebben!
máj. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/84 anonim ***** válasza:
100%
A biszexualitas pont megfelelo rajuk, egyszer puncit nyal egyszer faszt szop legyen az no vagy ferfi. Nem tudom mi bajod ezzel a kifejezessel... Nincs ezekben a kifejezesekben semmi kartekony...leteznek igazi heterok akik nem akarnak semmit a sajat nemuktol, es léteznek melegek/leszbikusok akik nem akarnak semmit az ellenkezo nemtol. Es vannak alheterok, akik megtevesztik magukat es a kornyezetuket, pedig mindket bodonbe belenyalnanak... Epp ez az, ha tobben coming outolnanak rajonnenek az emberek, a tarsadalmak, hogy sok a biszex ember (ez nem jelenti azt, hogy mindket nemhez ugyanugy vonzodik) es idovel megszoknak az emberek. Ugy mint a regi korokban...
máj. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/84 anonim ***** válasza:
51%
27# Ne érts félre, én maximálisan nyitott és elfogadó vagyok e tekintetben. Csak azt írom, hogy szerintem nem kell feltétlen mindenre valami szót kitalálni. Nem kell az életet túlbonyolítani. 🙂
máj. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/84 anonim ***** válasza:
Ez egyaltalan nem bonyolult, a legtöbb ember tudja a szive melyen mi...
máj. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/84 anonim ***** válasza:
9%

De mindenki írja, ne kategorizáljunk, és néha ide nyal, néha amoda nyal, és akkor biszex, stb.

Pedig elég sok tizenévesről tudok, akik kamaszkorukban próbálkoztak a saját nemükkel, voltak is dolgok, de aztán elfújták, volt, nincs, sőt már nem is emlékszik ezekre. Igenis megmaradtak tökéletes heterónak, csak éppen a tökéletes heteróság nem zárja ki, hogy néha mégis történjen valami. Sőt, ha belegondolunk, csak a magában 100% biztos heteró engedheti meg magának, hogy ilyenbe belemenjen félelem nélkül. Miért? mert tudja, hogy attól még ő marad heteró, smemi se változik benne, max a környezet ragasztja rá a bélyeget, hogy ő akkor bi lett.

máj. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!