Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Gyerekkori sérelemből adódik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekkori sérelemből adódik vagy csak ennyire perverz lennek? :/

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor almodozom arrol,h 1 pasi (vagy akar 2-3 is egyszerre) jol meg partiz.De akar 1 pasi es 1 no is.Lenyegeben azon van a hangsuly,h akaratom ellenere fogdonak,eroszakoskodnak velem.A dolog utan viszont elvarnam,h ne csicskakent kezeljenek ahogy a szexben is.

Nagyon beteg vagyok ugye ? :(

Sok mindenre gondolok,h miert ezt kivanom.

Az eggyik,h kicsi a szerszamom.Szinte semmire nem jo.a Popim viszont jo nagy.

A masik,h gyerekkoromban eroszakoskodott velem egy idosebb srac.Nem dugott meg,de nemsokara ra,egy idosebb fiuval mar voltak dolgok.O sem dugott meg,de fogtam a farkat meg ilyesmi.Igazabol a masodiknal benne voltam en is.De meg csak kolyok eszem volt...Mindenesetre itt torzult a szexualitasom.

Azota ilyeneken gondolkozom,h szivesen meg neznek egy no pasi parost ahogy szexel,es a pasi be von engem is mintha en is csj lennek es meg kapnam a magamet hatulrol.Vagy a fenti dolgok.

De a meglazas nem maradhat el ha pasi-k az illetok,ha nop pasi parosrol van szo.

Lekophetnek,kezem megkotozese,es csak az o szexualis igényeik kielégítése.

Odaig jutottam,h akar en fizetek csak tortenjen meg mar.Kozben meg nem is merem megélni...Lehet eloszor csak eleg lenne 1 valakivel aki domináns?

Ui: Egyaltaln nem vagytok válogatós.Duci kis peniszu is szoba jöhet,de amig nem győzöm le a felelmeimet,ne is merjek ilyenbe bele menni igaz?es szerintetek gyerekkoromban ferdultem igy el ?



2020. febr. 1. 05:28
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
# 10 1 problema miatt nem mehetel ilyen pszihomukihoz.De ha nem lenne ez a problema sem mennek el...Szegyelnek errol beszelni elotte.
2020. febr. 10. 17:41
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

#6

ááá hidd el, vannak sokkal-sokkal durvább sérelmek, amelyek kb ide vezetnek, de mindenképp az alázásra vágyáshoz felnőtt korban is. szóval amit leírtál, nem mondanám extrémnek...

2020. febr. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
hiába írtam meg neked az emailt, hahóóóó
2020. febr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!