Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A párom elment a gyerekkori...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom elment a gyerekkori barátnőjéhez látogatóba és amióta ott van furán viselkedik. Részleteket lent?

Figyelt kérdés

Tehát a barátnőm szombaton elment látogatóba a legjobb barátnőjéhez, Németországban. A csaj fizette neki az utat. Eltervezték, hogy pár napot mászkálnak Németországban, latogatnak helyekey s ezutan pedig elmennek Spanyolországban is. Ezt is a csaj fizette a páromnak.

Eddig semmi gond, én is ismerem a csajt, a legjobb bnőjét. Mondhatni elég lobbanékony személyiség, jól néz ki és jó fej. Eddig ez volt a véleményem róla. De. A párom, a barátnőm nagyon furán viselkedik, keveset beszélünk, s amikor beszélünk is az a csajszi mindig beleszól. S volt egy olyan szituáció, hogy amikor A Németországban ért a párom találkozott a csajszival, a buszon voltak hza felé, s felhivtam. S hallom h a csaj kérdezi a háttérből h "anyuddal beszelesz", s mondja a párom h "nem, a barátnőmmel beszelek". Erre meg mondja a csajszi h na mindegy, kb ugyanott van.

Oké ez volt az első jelenet. Ezek után aznap beszéltünk néha, de csak 1-2 percet. S kérdeztem a párom h mi a fene van, mert fura vagy. Olyan érzésem van mintha bujkálna h a csaj nem tudja h velem beszél. Mondta a bnőm h keveset is sms-ünk, mert a csaj mindig nézi h mit ír, ő pedig nem szeretné h lássa s akkor nem nagyon írogat.

Nem tudom mit gondoljak, az egész szitu olyan h mintha a csaj rossz szemmel nézné h velem beszél. Mondta a párom, hogy párszor összesvesztek már amióta ott van, mert a csajnak kirohanásai vannak gyerekes dolgokkal.

Ha pl én hivom fel akkor beszélünk olyan max 2 percet, amiben elmondja merre voltak még, h meleg van ott s még azt h beszélunk később. Az este hivott videóhívással, és találd ki? Nem volt ott a csaj mellette, mert elment fürödni.

Nem tudom, beszeltem a párommal, mondtam h nekem h jön le a dolog s azt mondta h nem ugy van.

Meg ma hívtam ebédszünetbe s nem vette fel, ezutan felhív az a csaj h mondja meg a párom fürdőni van, és h ő felalkart venni a télót, de már letettem, s akkor hivott a saját telefonjáról.


Na most.. Vajon csak az én paranoiám mondja azt nekem h ez a csak féltékeny rám, vagy történt valami köztük, vagy h akarja h történjen?


**ez egy másik sztorihoz kapcsolódik de ehhez is koze van. Egyszer véletlen elolvastam a párom egyik mailjét, amit az exének küldött 5 hónappal azelőtt h megismmert volna. S volt valami olyasmi abban a mailben, hogy az exe féltékeny volt erre a csajra, s 1 évig nem beszelet ezzel a legjobb barátnőjével. S irta a párom a mailben az exnek h sajnalja h így alakult s nem viselte el azt a csajt, meg valami közelségüket, de mashogy volt írva, inkább lelki közeledésre volt utalás.


Lezárom azzal, hogy vagy én vagyok túl hulye, s igazából a párom mindig is szerelmes volt ebbe a csajba, vagy sose kapta meg s azért maradt vele barát, vagy nem tudom.

Nem tudom mit higyjek.


Mi 2 éve vagyunk együtt, és nem tudom ha szeretnék-e még kettőt ezek után.

Elég bizonytalan vagyok.

Ebben a mesébe vagy én vagyok a naiv, aki nem jön rá a dolgokra, vagy paranoiás vagyok.


Kérlek mondjatok ti is valamit, mert nekem már nincsenek szavaim.

Köszönöm!


Én 21 Lány , párom 28 Lány, a csajszi meg a bnőm korosztályához tartozik kb.



2018. júl. 4. 16:05
 1/8 A kérdező kommentje:
#kiegészítés: a csajszi heterónak vallja magát, és tudtommal eddig csak pasiai voltak.
2018. júl. 4. 16:06
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek jutottak eszembe:


- Homofób


- Félti a legjobb barátNŐi szerepét, nem akarja, hogy bárki kitúrja őt. A távolság miatt nehezebbnek érzi azt, hogy fent tartsa a barátságot.


- Zavarja, hogy azt a rövid időt, amit végre együtt tölthetnek, a barátnőd telefonálgatással tölti ki.


Esetleg tényleg szereti a barátnődet, de még magának sem meri bevallani.

2018. júl. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nincs szó itt egyáltalán arról, hogy telefonálgatással töltené az időt. Én nem vágyok órás beszélgetésekre, hanem kevésre, vagy egyre, de az legyen tartalmas, ne 1 perc.

Nem homofób, az biztos.

2018. júl. 4. 18:27
 4/8 anonim ***** válasza:
21%
Kapcsolatuk van , szexualis
2018. júl. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Van még valakinek valami véleménye erről a szituációról?
2018. júl. 6. 10:03
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyet kell értsek az utolsó válaszolóval. Olyan nincs, hogy a párod aki 2 éve veled van , nem állítja le a barátnőjét, hogy bocs, de a szerelmemmel beszélek, várd meg míg le tesszük..vagy hasonló.

Az exe pedig gondolom én, nem alaptalanul volt féltékeny. Inkább naiv vagy, mintsem paranoiás. Állj a sarkadra, deritsd ki mi folyik körülötted és ne hagyd magad hülyének nézni. Ha úgy latod/gondolod/érzed, akkor nem, hogy 2 évet, de további 2 napot sem javaslok.

UI: én a párom nélkül SEHOVÁ/SENKIHEZ nem utaznék, de kinek hogy.

Remélem nem nekem lesz igazam.

27/N

2018. júl. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Ne légy féltékeny! Ha szexelne is a lánnyal, akkor sem kell balhét csapnod! Ha vele jól érzi magát, Te pedig állandóan balhézol, akkor könnyen lököd Te a karjaiba! A párkapcsolat 2 emberről szól, a szex szólhat többről is!
2021. jún. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége?
2021. jún. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!