Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg, Bi srácok, ti is úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg, Bi srácok, ti is úgy vagytok egy páran, hogy irtóra paráztok, ha neten kéne ismerkedi és nem tudtok belemenni vagy bármit csinálni még simán beszélgetni se? Részleteket is olvasd el hozzá!

Figyelt kérdés

Velem ez a helyzet, lehet hogy olyan közvetlenebb a net de nem tudom miért érzem igy :S nem megy, úgy vagyok vele, hogyha egyszer csak véletlenül ahogy írtam kiderülne haverról vagy ismerősömről vagy megismerkedek valakivel suli vagy strand vagy bármi személyes módon akkor ugy menne, képes lennék rá, sodorna az ár aztán lenne belőle valami valamitől könnyebnek érzem pedig pont az a nehezebb de szerintem annyival másabba helyzet amitől másképp is viselkednék vagy nem tudom :/

nem a párkapcsolatra gondolok vagy szexkapcsolat csak hogy ugy véletlen megismerek valakit aki hasonlóan van bekötve mint minden nemét is vagy csak a nemét szerető emberkék



2016. márc. 21. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megértelek, én se szeretek találkozni netről megismert emberekkel
2016. márc. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2016. márc. 21. 18:40
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig a net a legjobb módszer. Egy táblát mégsem akaszthatsz a nyakadba. :) Arra pedig fölösleges várni, hogy egyszer csak úgy megtörténik valakivel, strandon, satöbbi. Nem esélytelen, de nem ez a jellemző. Én pl. hiába vártam...

Szerintem próbálkozz a neten. Apránként, lassan haladva. Nem kötelező semmi sem. Ha valaki nem szimpatikus, elköszönsz. Ha találsz egy normális srácot, akkor a beszélgetés is beindul magától. A beszélgetésekből pedig bármi lehet.

2016. márc. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!