Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezhet egy 53 éves férfinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet egy 53 éves férfinek gyerekkori fitymaletapadás?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm aki mesélte hogy egy férfival összejött és látta hogy le van tapadva a fitymája szex közben. Kérdezte ez miért ilyen erre azt mondta gyerek kora óta ilyen. Ilyen létezhet?
2019. febr. 1. 08:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint létezik. Csak azt nem értem hogy miért nem megy orvoshoz vele, ennyi idősen lehetne több esze. De inkább szenved.

Én 18 évesen el mertem menni urologushoz mert valami gond volt a herémmel. Igaz hogy előtte kb 3 évig húztam az időt mert féltem. De szerintem ennyi idősen ez érthető.

21f

2019. febr. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem, nem letapadás az, hanem szűkület. A barátnőd jobb lenne, ha elzavarná orvoshoz. Soha nem késő!
2019. febr. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de az valószínűleg már nem az a fajta letapadás. Lehet, hogy feltépték neki és utána nem húzták hátra és a sérült bőr a sérült makkal összenőtt.
2019. febr. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!