Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Gyerekkori sérelemből adódik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekkori sérelemből adódik vagy csak ennyire perverz lennek? :/

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor almodozom arrol,h 1 pasi (vagy akar 2-3 is egyszerre) jol meg partiz.De akar 1 pasi es 1 no is.Lenyegeben azon van a hangsuly,h akaratom ellenere fogdonak,eroszakoskodnak velem.A dolog utan viszont elvarnam,h ne csicskakent kezeljenek ahogy a szexben is.

Nagyon beteg vagyok ugye ? :(

Sok mindenre gondolok,h miert ezt kivanom.

Az eggyik,h kicsi a szerszamom.Szinte semmire nem jo.a Popim viszont jo nagy.

A masik,h gyerekkoromban eroszakoskodott velem egy idosebb srac.Nem dugott meg,de nemsokara ra,egy idosebb fiuval mar voltak dolgok.O sem dugott meg,de fogtam a farkat meg ilyesmi.Igazabol a masodiknal benne voltam en is.De meg csak kolyok eszem volt...Mindenesetre itt torzult a szexualitasom.

Azota ilyeneken gondolkozom,h szivesen meg neznek egy no pasi parost ahogy szexel,es a pasi be von engem is mintha en is csj lennek es meg kapnam a magamet hatulrol.Vagy a fenti dolgok.

De a meglazas nem maradhat el ha pasi-k az illetok,ha nop pasi parosrol van szo.

Lekophetnek,kezem megkotozese,es csak az o szexualis igényeik kielégítése.

Odaig jutottam,h akar en fizetek csak tortenjen meg mar.Kozben meg nem is merem megélni...Lehet eloszor csak eleg lenne 1 valakivel aki domináns?

Ui: Egyaltaln nem vagytok válogatós.Duci kis peniszu is szoba jöhet,de amig nem győzöm le a felelmeimet,ne is merjek ilyenbe bele menni igaz?es szerintetek gyerekkoromban ferdultem igy el ?



2020. febr. 1. 05:28
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

fogdonak-fogdosnanak.

le kophetnek

Ja es azt nem irtam,h mackos testalkatu vagyok :(

2020. febr. 1. 05:32
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel gond szerintem hisz mindenkinek más jön be. Én meg erre is és minden másra is kiváncsi vagyok kipróbálnám és nem nézek ki rosszul

21/f

2020. febr. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit bizarr amit leírtál, de én azért óvatosabb lennék a helyedben, mert ha belemész egy ilyenbe, a partnertől függően lehet jó és rossz élményed is.
2020. febr. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

# 2 Koszi a valaszt :)

# 3 Hat igen tisztában vagyok vele...Ugy kellene fel fogja a másik személy is vagy személyek,h ez csak 1 játék és nem kell durvulni.

2020. febr. 1. 08:31
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
van ilyen bőven, de amúgy vszínű gyerekkori pszcihés sérülés, igen. tudok haosnlókról, sőt durvábbról is, azok is mind gyerekkori traumákból jöttek.
2020. febr. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
# 5 Szamomra ez mar elég durva :( bele se merek gondolni,h meg mik lehetnek...
2020. febr. 1. 08:51
 7/13 cseppszi ***** válasza:
100%
Vannak ilyen vágyai nőknek is. A hormonok dolgoznak és a fantázia pedig rádob. Amint egy párkapcsolat kialakul ezek a vágyak legtöbbször megszünnek. A megalázás viszont büncselekmény. 1-3 év börtön járhat érte. Ezt kerüld, és az olyanokat főleg akik megaláznak. A közös megegyezésen alapuló BDSM játék nem tiltott ha mindkét fél örömére szolgál és nem kinzás, kényszerítés hatására jön létre. Próbálkozz őszintén egy társat találni magadnak. Sok sikert a kereséshez!
2020. febr. 3. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Amugy remelem eggyertelmu,h pasi vagyok.
2020. febr. 7. 02:45
 9/13 A kérdező kommentje:

aki irtal privat uzit,kerlek irj meg 1-et emali cimmel.

Csak oda tudok valaszolni :)

2020. febr. 7. 17:03
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gyerekkori traumának simán lehet ilyen következménye. Egy pszichológus tudna igazából segíteni.
2020. febr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!