Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csajok ti hogy viseltétek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti hogy viseltétek az első szexuális alkalmat lánnyal?

Figyelt kérdés
Meséljétek el az első szexuális aktus élményeit kérlek.Kezdjük az elejétől első csók milyen volt? Mikor már odàig eljutottatok az intim szag nem volt zavaró?esetleg te nem zavartattad magad hogy őt zavarni fogja az intom szagod?
2019. okt. 13. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó volt. Barátnők voltunk, házibuli volt...
2019. okt. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
az illat nem szag.
2019. okt. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kinek hogy
2019. okt. 13. 19:46
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha szag lett volna, zavart volna, de illat volt, és nem féltem hogy őt zavarja, mert szoktam fürödni meg ilyenek, szóval nem vagyok "szagos". Nekem is szúrja a szemem ez a kifejezés.

Milyen lett volna, tetszett, kívántam különben nyilván nem lett volna semmi, és abban a szerencsés helyzetben voltam, hogy szerettük is egymást, nyilván bénák voltunk így visszanézve, de csodálatos volt.

2019. okt. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Először kicsit fura volt, mindkettőnknek az volt az első és nagyon zavarban voltunk, de aztán végül sikerült leküzdeni :)
2019. okt. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az embert rengeteg dolog zavarhatja, feszélyezheti az első együttlét során (mindegy hogy az milyen irányultságú), de mégis akkor lesz minden alkalom a legjobb (akár első akár x.-ik), ha el tudja magát engedi az ember és ebben a partner segít. Segít az oldódásban, "vezeti a kezed", figyelmes.
2019. okt. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!