Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok, de nemsokára jön...

Szűz vagyok, de nemsokára jön a "nagy nap"?

Figyelt kérdés

Én egy 19 éves szűz lány vagyok.

Most van egy 22 éves fiú az életemben ...

Ő azt hiszi (pedig én egy szóval sem mondtam),hogy én már rég túl vagyok mindenen,így nem is gyanakszik,hogy ez nagyon nem így van.Nem félek az első együttléttől,sőt,már nagyon kívánom,de attól félek,hogy esetleg aktus közben rá fog jönni,hogy mi is a helyzet.

Mi az,amit feltétlenül csinálnom kell,hogy minimálisra csökkentsem annak lehetőségét,hogy rájöjjön a dologra?

Légyszives csak normális válaszokat adjatok.

Köszönöm!


2010. jún. 28. 15:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Valóban magaddal szúrsz ki ha nem mondod el.Gondolj bele hogy felizgultatok mindketten,azt hiszi nem vagy szűz és erőteljesen beteszi...szerintem felsírnál,de nem örömödben.
2010. jún. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Örülnénk neki ha ennyi idősen szűz lenne! Mond el, mert különben nembizto, hogy olyan gyengéd lessz :))
2010. jún. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Sztem mondd meg neki, h még szűz vagy... és én egyáltalán nem nézlek le, mert 24 éves koromig én is szűz voltam és ez nem ciki!

25/L

2010. jún. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 199303 ***** válasza:
100%
hát mindenképp nagy az esélye annak h réjön közbe h szüz vagy mivel amikor a szüzhártya átszakad azt kicsi vérzés fogja követni meg az kicsit fájni fog neked:S 17/L
2010. jún. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is mond el, hogy szűz vagy, különben tényleg fájhat a behatolás.

Fiúként én szeretem az ilyet tudni, hiszen több gyengédségre van szükség az első alkalomnál.

Egyébként én nem néznélek le, azért mert szűz vagy, ellenkezőleg...Ez egy ajándék a barátod számára, remélem, megbecsüli.


32/F

2010. jún. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
sztem i mondd meg! amúgy meg észre lehet azt venni h valaki szűz még!!!
2010. jún. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
még véletlenül sem néz le senki senkit..aki szűz még 19évesen is azaz én szememben egy nagyszerű lány. aki meg már 15-16 évesen ide oda kefél az meg nézzen magára.
2010. jún. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Majd meseld el, hogy mit reagalt es hogy alakult a dolog! :-)
2010. júl. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Utolsó: Rendben! ;)

Vasárnap lesz elvileg a "nagy nap" ... ^.^ ;)

2010. júl. 2. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!