Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nemsokára megfog jönni 2-3nap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemsokára megfog jönni 2-3nap múlva, de már rettentően szenvedek a premenstruációs tünetektől. Most kezdeném el a fogamzásgátlót. Ha elöbb beszedném, ma este, nagyon nagy baj lenne? Olvastam h hamarabb megjönn tőle a menszesz.

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem cukorka, úgy szedd, ahogy elő van írva.
2009. okt. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ha most kezded el az nagy baj lenne mert a fogamzásgátlót mikor leges legelőször kezded el szedni. akkor amikor megjön a menstruációd...a legelső napon kell beszedned a gyógyszert!majd ezt addig szeded míg el nem fogy és 7 napig kihagyod majd újra egy levéllel! attól függ hogy milyen gyógyszert kapsz,mert van olyan is amelyik a 7 napos kihagyásra is van gyógyszer pluszba a levélben!
2009. okt. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, mindenképpen az első napon vedd be ha biztosra akarsz menni. Ha nagyon görcsölsz, a patikában lehet kapni teát menstruációs fájdalmakra, vagy nyugodtan bevehetsz egy algoflex m-et vagy algopirint.
2009. okt. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
igen, nagy bajd lenne. se hatása nem lenne, és nehogy azthidd már, hogy amint bevettél egy szemet rögtön eltűnik az összes menzesz előtti tüneted. van h ez 2-3 hónapba is beletelik, és olyanisvan akinek meg elsem tűnnek, sőt végig ilyen mellékhatásoktól fog szenvedni
2009. okt. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem szedtem be,megfogadtam a tanácsotokat:)

Ma reggel amikor felébrdtem megjött...ugyhogy jöhet ma az első gyogyi:)

2009. okt. 14. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!