Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót tabletta és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót tabletta és megszakítás. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Terhes vagy.
2011. nov. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Te meg balf*sz.. :D érdeklődni sem lehet?
2011. nov. 21. 22:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Túlzás. A tabletta bőven elegendő, ha jó kislány módjára szeded rendszeresen.
2011. nov. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nah ez az, aminek szerintem nem sok értelme van. A tabletta megakadályozza a peteérést. Olyan nincs, hogy csak kicsit akadályozza meg. Ha nem hat, akkor nem hat és kész. Ez esetben a megszakítás olyan, mintha nem is szedne tabit, szóval nem sokat, mert a megszakítás nem megbízható.

Ha vki még tabletta mellett i parázik, akkor gumi+tabletta.

2011. nov. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
felesleges a megszakitás.. én van, h csak megszakitással védekezek, és mégse vok terhes :DD
2011. nov. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
vannak szerencsés emberek akik nem esnek időelőtt teherbe megszakítással. nem akarom megtudni hogy én is vagyok-e olyan szerencsés vagy nem.. :D
2011. nov. 21. 22:34
 7/10 anonim ***** válasza:
mééééég.... :-OxDD
2011. nov. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 .:Laci:. ***** válasza:
hát férfi szemmel tabletta :) ez üti az összes módszert :) a legjobb érzés az amikor bele élvezhetsz valakibe anélkül, hogy gyereketek lenne, nem lankad le amíg felhúzod a gumit, nem szárad ki a csaj a gumitól :) tehát csak jó ha szeded :) miután hozzá szokik a szervezeted akk már nem lesz semmi problémád sem vele :)
2011. nov. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A tabletta bőven elegendő. Nem kell pluszban még megszakítással is védekezni. Jesszusom!!!
2011. nov. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ne csinálj semmit az a tuti abból baj nem lehet:)

Ha még is akkor tabbletta+gumi+megszakítás+peeszárium.

Szívesen adok máskor is tanácsot:)

2011. nov. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!