Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg létezik olyat tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik olyat tabletta ami 1 hónapos terhességig bevehető megszakítás végett?

Figyelt kérdés

Halottam már sok embertől gondolom a nőgyógyász írja fel és nem csak úgy kapható... az ára az lényegtelen...

tényleg van iylen vagy tévhit ha valaki tudja mennyibe kerül avgy hogy létezik -e iylen írjon gyorsan...

(1,5 hetes terhes lány).


2010. márc. 26. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
gratula a babához!
2010. márc. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72 órás tabi a max utána csak az abortusz marad ha nem akarod megszülni.:S
2010. márc. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van ilyen...Egy ismerősöm is terhes volt,és kapott 2 tablettát.Reggel bement a dokihoz,még ott be kellett venni az egyik tablettát,majd otthon a másikat.Aznap egész végig kínlódott,szenvedett a fájdalomtól..)én vigyáztam a gyerekére addig amíg ő fent a szobában szenvedett..Voltaképpen elvetélt..

ne kérdezd mi a neve,és mennyibe kerül,mert

1- fogalmam sincs

2- külföldön történt az eset..

De létezik ilyen gyógyszer..Az orvossal kell beszélned ha ilyet akarsz...

2010. márc. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom Magyarországon nem engedélyezett.Erről pár éve hallottam egy riportot,azóta nem tudom,hogy forgalomba került-e.A doki,aki beszélt róla még mindig humánusabb megoldásnak tartotta,mint az abortuszt.Kérdezd meg a nőgyógyászod.
2010. márc. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Erről már nagyon sokat olvastam. Érdekel sok minden, meg akkor is, ha nem vagyok ilyen helyzetben. Voltaképp én mindenhol betiltanám, már volt 5 halálos eset ebből, mivel a vetélő elvérzett miközben a gyerek elhalt benne... a gyógyszer elvon a gyerektől egy bizonyos hormont és enzimeket amitől az embrió meghal... úgy tudom, akiknél már több hetes a terhesség, ott a baba darabokban jön ki és össze kell gyűjteni egy tálba és az orvosnak megmutatni. Egyébként nagy lelki trauma egy nőnek, ha ilyet kell tennie és végig nézni-e. Többen depressziósak lettek...

Ha terhes vagy, akkor ne keress ilyen gyógyszert, nagyon fájdalmas mint testileg és lelkileg is.

2010. márc. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
és az simerősöd nagykorú volt?
2010. márc. 27. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!