Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Odaadjam neki magam úgy, hogy...

Odaadjam neki magam úgy, hogy tudom, nagy valószínűséggel vége lesz a kapcsolatunknak nemsokára?

Figyelt kérdés
Egy sráccal 3 hónapja járok. Teljesen beleestem, szeretem Őt. Még nem jutottunk el a pettingig sem, mert én szörnyen gátlásos vagyok, és félek őrülten. Már nagyon kívánom Őt, Ő is engem, ezt már az elején értésemre adta, de várt, mert én erre kértem. Sajnos nem úgy alakultak a dolgok, ahogy szeretnénk, és több mint valószínű, hogy szeptembertől elég nagy távolság lesz köztünk, és hát nem valószínű, hogy azt kibírja a kapcsolatunk. 20 éves vagyok, és azt tudom, hogy szeretném Vele átélni azt, amit át lehet. De attól félek, hogy mit fog szólni a környezetem (barátnők, családom), hogy olyannak adom oda magam elsőre, akivel tartós kapcsolatom nem lehet. Tudom, hogy hülyeség ilyenen agyalni, de nem véletlen, hogy három havi ismeretség után még nem látott a barátom pólónál kevesebben, és nem sok helyen érinthetett meg.
2009. máj. 8. 13:39
1 2
 1/18 anonim válasza:
83%
Szerintem nem mások véleményére kell adnod,hiszen ez a Te életed:)Ha szereted akkor miért ne?
2009. máj. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
63%

Én nem tenném 3 hónap után,szerintem te se tedd.

Ismerd ki teljesen és ha fél éves fordulóig kitart szerintem megbízhatsz benne.(nem biztos).addig petting

2009. máj. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt tartod fontosnak hogy egy tartós kapcsolatban veszítsd el? Nem azt, hogy a szerelmeddel, azzal, akire vágysz?


A te tested, ne az érdekeljen, hogy mit fog szólni a környezeted.... Elég nagy vagy már, el tudod dönteni hogy mit csinálsz.


Ha szereted és őt érzed alkalmasnak, tedd meg. Ha nem szereted és van egy olyan érzésed, hogy megbánnád, ne tedd meg.

2009. máj. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha szörnyen gátlásos vagy, akkor ez nem is fordulna meg a fejedben,nem :)

A barátaid meg kitől tudnák meg az egészet? vagy az egész világnak el akarod mesélni? ez egy meghitt együttlét, amihez senkinek semmi köze!

SZERINTEM VAGY OLYAN ÉRETT NŐ,AKI TUDJA, HOGY MIT MIKOR CSINÁL ÉS KIVEL!

2009. máj. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%

Inkább olyannak add a szüzességed, akiről azt írod: "Teljesen beleestem, szeretem Őt"! Ráadásul már te is kívánod, akkor miért ne?!


Ne agyalj rajta annyit, ne görcsölj, mert csak egyre több lesz benned a félsz. Szervezz egy hangulatos, romantikus alkalmat nyugodt körülmények között és .....!

2009. máj. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Gátlásos vagyok sajnos, ezt tudom magamról. Nem azt mondtam, hogy holnap történjen meg, de a petting nekem már lélekben olyan, mintha elveszteném a szüzességem, mert akkor már rá kell bíznom magam a másikra, és megnyílni teljesen (teszem hozzá még petting sem volt, mert én még attól is félek, de azt már nagyon szeretném). Az természetes, hogy nem kürtölném világgá, de senki nem olyan hülye, hogy nem jönne rá, hogy nem csak a másik kezét fogjuk, ha nálam alszik, vagy éppen én nála.

Köszönöm még egyszer a válaszokat!

2009. máj. 8. 14:03
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

Ha úgy gondolod, hogy akarsz magatoknak hagyni egy szép emléket, akkor tedd meg. De akkor arra is készülj fel, hogy még jobban fog hiányozni, ha majd messze lesz. Ám ha tényleg szereted és oda vagy érte, akkor nem agyalsz ilyeneken, hogy majd szeptembertől úgyse találkoztok, ezért jobb lenne most abbafejezni.


De ha úgy döntesz, hogy testileg is az övé akarsz lenni, akkor mindenképpen a pettinggel kell kezdeni, és hosszas, türelmes felkészüléssel kell felvezetni az első alkalmat, különben a várt szép emlék a visszájára fordulhat.

2009. máj. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem várd meg a szeptembert!

Ha kibírjátok a távolságot, minden OK!

Ha meg nem, nem vesztettél semmit.

2009. máj. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Le is maradhatsz róla, pedig lehet hogy ő lenne az ideális első.
2009. máj. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%

Ha szeretitek egymást, miért ne? Akkor az első alkalmad jó élmény lesz, mert szeretted. És ha ő várt rád 3 hónapot úgy, hogy még rendesen hozzád sem érhetett, akkor igazán szeret téged! 20 éves vagy, ne a szülők szablyák meg milyen legyen a szexuális életed!

DE HA még az előtt is ennyire gátlásos vagy akit "szeretsz és kívánsz" biztos, hogy szereted?

2009. máj. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!