Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Odaadjam neki magam úgy, hogy...

Odaadjam neki magam úgy, hogy tudom, nagy valószínűséggel vége lesz a kapcsolatunknak nemsokára?

Figyelt kérdés
Egy sráccal 3 hónapja járok. Teljesen beleestem, szeretem Őt. Még nem jutottunk el a pettingig sem, mert én szörnyen gátlásos vagyok, és félek őrülten. Már nagyon kívánom Őt, Ő is engem, ezt már az elején értésemre adta, de várt, mert én erre kértem. Sajnos nem úgy alakultak a dolgok, ahogy szeretnénk, és több mint valószínű, hogy szeptembertől elég nagy távolság lesz köztünk, és hát nem valószínű, hogy azt kibírja a kapcsolatunk. 20 éves vagyok, és azt tudom, hogy szeretném Vele átélni azt, amit át lehet. De attól félek, hogy mit fog szólni a környezetem (barátnők, családom), hogy olyannak adom oda magam elsőre, akivel tartós kapcsolatom nem lehet. Tudom, hogy hülyeség ilyenen agyalni, de nem véletlen, hogy három havi ismeretség után még nem látott a barátom pólónál kevesebben, és nem sok helyen érinthetett meg.
2009. máj. 8. 13:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
És miért nem volt eddig petting sem, Hogy akarsz így lefeküdni vele??? Előbb a petting egyes lépcsőfokain kéne túljutnotok, hogy eljussatok a szexig és élvezni tudd.
2009. máj. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tudom, hogy először petting "kell". De nekem már a petting szinte felér azzal, hogy elvesztem a szüzességem (tudom, hogy onnantól nem vagyok szűz, hogy hímvessző jár a hüvelyemben, nem erről van szó), de lélekben a kettő nagyon közel áll egymáshoz. És azt is tudom, hogy szeretem Őt, és Ő is engem, de nekem nagyon nehezen mennek ezek a dolgok. Tudom, hogy ez nem jó, de már szeretnék nekiállni rendesen a dolgoknak, csak bizonytalan voltam. De azt hiszem, egyre inkább tudom, hogy mit "kell" tennem.

2009. máj. 8. 19:46
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Figylej, előbb szerintem petting, meg minden ilyenek (orál stb.) és várd meg az a pillanatot míg te is és ő is úgy érzi hogy ez a legjobb.

Mindenekelőtt... ne azért feküdj le vele, mert úgy érzed hogy muszáj.

Ha meg nincs petting meg ilyenek, életed legrosszabb élmény is lehet, mert nem ismeritek egymás testét... gondold meg.

SS!

Lex/17/L

2009. máj. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Egyáltalán nem érzem azt, hogy le kellene feküdnöm vele, soha nem sietetett. Értésemre adta, hogy ő nagyon kíván engem, de megmondta, hogy haladjunk az én tempómban, ami eléggé lassú. Ugyanis ahogy írtam, eddig nem sokáig jutottunk miattam. Most viszont már szeretnék pettingelni. Ennek sem úgy állnék neki, hogy első alkalommal lesz minden, hanem szépen lassan. És a szüzesség elvesztéséhez így jutnánk el. Csak én azt mondom, hogy nekem az is majdnem ugyanakkora jelentőséggel bír, hogy pettingelek vele, mintha lefeküdnék, csak nem tudtam eldönteni, hogy mi lenne a helyes, ha nem csinálnék semmit vele, vagy ha továbblépnénk. De egyre inkább úgy látom, hogy az lesz a leghelyesebb döntés, ha megadom magamnak azt, ami jár. Szeretem és inkább eltöltöm ezt a pár hónapot boldogan, mint egész életemben azon fogok agyalni, hogy mi lett volna ha...

2009. máj. 8. 20:34
 15/18 anonim ***** válasza:
Szép dolog, hogy tekintettel van a te tempódra, de akkor is neki kell kezdeményeznie az ilyet is, főleg ha ilyen kis mimóza vagy.
2009. máj. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Szerintem is jól látod, inkább legyen 4-5 hónap boldogság mint egy sem. Aztán ki tudja szeptember még messze van, sok víz lefolyik még addig a Dunán... 20 évesen már nem vagy kislány, és ne szégyenlősködj elötte, neki úgyis Te vagy a tökéletes, hisz azt írtad Ő is viszont szeret.
2009. máj. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Bár most nem úgy tűnik, jobb lesz,ha most még nem adod oda magad neki. Mivel gátlásos vagy, komoly lelkiismeretfurdalás gyötörhetne miatta. Ha nem lehetsz a továbbiakban az övé, és később jön egy másik srác, akivel összekötnéd az életed, ez az emlék nyomasztóvá fordulna. Milyen lenne azt mondani majd: én már egyszer odaadtam magam valakinek, noha tudtam, hogy nem lehet tartós a kapcsolatunk? Ha meg kibírja a kapcsolatotok, nem maradtál le semmiről, legfeljebb egy nyomasztó tépelődésről.

A lányok nem akarják elhinni, de figyeljétek meg,igaz: a fiúk jobban becsülik azokat a lányokat, akik nem adják magukat könnyen.

2009. máj. 17. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

A 17-es hozzászólónak igaza van,sokkal jobban fáj ha olyannal fekszel le, aki nem sokat jelentett neked, és sokkal jobban tisztelik a pasik azt a nőt aki nem dobja oda magát csak a szerelmének!

-Lassan kell haladni az úton lépésről lépésre,nincs veszteni valód,de a felkészületlenséget nagyon megfogod bánni ezt garantálhatom!

2013. jan. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!