Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok, de nemsokára jön...

Szűz vagyok, de nemsokára jön a "nagy nap"?

Figyelt kérdés

Én egy 19 éves szűz lány vagyok.

Most van egy 22 éves fiú az életemben ...

Ő azt hiszi (pedig én egy szóval sem mondtam),hogy én már rég túl vagyok mindenen,így nem is gyanakszik,hogy ez nagyon nem így van.Nem félek az első együttléttől,sőt,már nagyon kívánom,de attól félek,hogy esetleg aktus közben rá fog jönni,hogy mi is a helyzet.

Mi az,amit feltétlenül csinálnom kell,hogy minimálisra csökkentsem annak lehetőségét,hogy rájöjjön a dologra?

Légyszives csak normális válaszokat adjatok.

Köszönöm!


2010. jún. 28. 15:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de nem értem, miért baj az, ha egy lány szűz. Az nálam előny. 23/F
2010. jún. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem add magadat, sőt mikor elkezdődne az aktus mondd el neki hogy vigyázzon rád mert ez neked az első, és így óvatosabb lesz gondoskodób, jobban oda figyel rád.Szerintem még örülne is neki, hisz ki nem örül annak ha ő kapja meg az esélyt hogy az első legyen egy ilyen fontos dologban.Sok szerencsét.
2010. jún. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
mond el neki mert csak magaddal szúrsz ki!
2010. jún. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

És mi lenne, ha elmondanád neki?

Ha később tudja meg, akkor az olyan, mintha hazudtál volna neki.

Szerintem nem jó titkolni, lehet nem fog úgy rád vigyázni.

2010. jún. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Hát én úgy veszem észre,hogy a többség lenézi azt,aki ennyi "idősen" szűz ...

Lett volna rá már több alkalom is,hogy elveszítsem a szüzességem,de még úgy éreztem,hogy nincs itt az ideje,mert még nem találtam meg a "megfelelő" partnert hozzá.

Most már viszont úgy érzem,hogy Vele oké lenne a dolog,de ha megmondanám neki,hogy én szűz vagyok,nem tudom,hogy mi lenne a reakciója ... :-/

2010. jún. 28. 15:17
 6/19 anonim válasza:
100%
örülne hogy nem vagy riherongy k.va mint a 15 évesek többsége!
2010. jún. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg szeret és egy normális srác, akkor még talán örülni is fog neki. Ha meg nem fogadja el, akkor nem sokat jelentesz neki.
2010. jún. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
jaj már!ne legyél buta te lány!tuti biztos, h nem fog lenézni!mellesleg aki lenéz egy lányt, emiatt, az tehet egy szívességet.bár szerintem ez inkább lányok között megy!szóval mondd el neki mindenféleképp.
2010. jún. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
mond el neki h. ő neked az első :) sztem tuti becsülni fogja ;)
2010. jún. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! :*

Ezt még átgondolom,de valószínű,hogy akkor el fogom neki mondani,bár ettől függetlenül még mindig tartok egy kicsit a reakciójától ... :-/

2010. jún. 28. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!