Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan mondjam el az anyumnak...

Hogyan mondjam el az anyumnak hogy le akarok feküdni a pasimmal?

Figyelt kérdés
Mindig azzal jön hogy ha megteszed ez és az lesz és mi lesz ha terhes leszel vagy mi van akkor ha csak azt akarja....de azt nem érti meg h ezt én szeretném és már több mint 8 hónapja vagyok együtt a barátommal
2010. jún. 24. 00:00
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
38%
Szia :) Én is ilyen koromba veszítettem el mégsem vagyok ribanc. Akik meg azt mondják rád azokat sz*rd le. Szóval mond meg anyudnak h te szeretnéd , bízol a párodban de ha vége is lenne a kapcsolatnak vagy ilyesmi akkor meg az ember a saját hibájából tanul. Terhes meg nemm leszel mert megfelelően vigyázni fogtok (remélem:P) Puszi Szia
2010. jún. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
54%

én 14 évesen jöttem össze a 21 éves barátommal, már 15 vagyok, ő hamarosan 22, nincs ebben semmi gáz. mondjuk nekem nem ő volt az első, de ez már más téma :D anyukád jogosan aggódik, és fél téged, azt kell mondjam. én anyám is félt, de amiről nem tud, az nem fáj neki :Đ

15/L

2010. jún. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:
2 normális csaj aki véleményt ír és nem kritizál......nem arra megy ki nálam a játék h elveszítsem a szüzességem és h aztán fűvel-fával megb*szassam magam
2010. jún. 24. 12:38
 34/49 anonim ***** válasza:
52%

Pedig az lesz!:D Kövi kérdésedre a válasz: Nem az összes pasi szemét, csak te vagy egy ribanc!;)

17/l

2010. jún. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
82%
nevetséges ez a kiscsaj.....
2010. jún. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
83%

nem ítéllek el a korkülönbség miatt,de nem is védelek.én is 14 voltam(3 hónap múlva lettem 15) mikor összejöttem a barátommal ő akk lett 19.Előtte már nagyon régóta ismertem egy közösségből (7 éve ismertem) és elég jó barátok is voltunk,mindent tudtunk egymásról...aztán egy hülyeség miatt,ami csak játéknak indult összejöttünk :)

ennek immáron már mindjárt 2 éve,most 17 leszek és ő 21 lesz,agyon szeretjük egymást

és a szexel kapcsolatban az a véleményem,h ne tedd.Nem tudom szóba került-e már köztetek.Nálunk ez úgy nézett ki,h a szilvesztert együtt töltöttük(4 hónapja vtunk együtt),akkor pettingeltünk először és azt mondtam,h jó volt,de többet még nem szeretnék és erre ő azt mondta,h tudja és nem is akarja erőltetni.Mert tudja,h ez nekem fontos és nem akarja,h nekem rossz legyen.Így aztán majdnem 1 évig pettingeltünk és akkor feküdtünk le egymással(16 évesen).Én azt mondom,h várj még mindenképp.max pettingig jussatok el.Bár ha már nem szűz vszínűleg ő erőltetni fogja.Plussz ha még nem régóta ismered először ismerd meg még jobban.Én is azt hittem 7 év elég vt rá,és rá kellett jönnöm a hónapok folyamán,h nem.7 év az egy pillanta volt csak,egy kapcsolatban teljesen más az ember,mint úgy önmagában.

De minden csak rjatad múlik.

Ha mégis megteszed,védekezni ne felejtsetek el!!!!!!

én nem mondtam el anyumnak és egy darabig nem is fogom,előbb-utóbb úgyis rájön :)

17/L

2010. jún. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
100%

ezért tar itt a társadalom, ahol...

mert mindenki arra biztatja aki ilyet írt, h ne mondja el az anyjának... pedig ha valaki egészséges kapcsolatot ápol az édesanyjával akkor nem lenne ez a gond... mint a "hogy mondjam el" és nem akarna a kis agya ilyeneken járni, mert megbeszélni az anyjával és ő valószínűleg tud is rá hatni értelmesen....

szóval ebben már neveltetési problémák is vannak szerintem.

De nem értem a válaszaid alapján azt, hogy mért hivatkozol a "többiekre, akik már 13évesen bla-bla-bla" Szerintem nem másokból kéne h kiindulj, hanem saját magadból, mert ez nem lesz mentség a továbbiakra gondolva, hogy de ők ezt csinálták ezért te is.... mert akkor mondhatnánk azt is h mivel ők 14évesen anyukák lettek ezé te is az szeretnél lenni. persze ez csak egy példa


a válaszom a kérdésedre amúgy: ülj le vele beszélgetni:) és egy ilyen nagy sztorizgatásban hozd fel h neki h történt meg stb. és h azt érzed h megérett a kapcsod a szexre a barátoddal és biztosítsd arról h megfelelőlen fel vagy készülve, tudod h és mivel kell védekezni stb.

16/L

2010. jún. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
79%
Anyu,leakarok feküdni a pasimmal.. ennyi.. :D
2010. jún. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
8 hónap az kevés ,de ti tudjátok ,és anyádnak az igazat mond ,úgy lesz a legkönnyebb .És hány éves vagy te?
2010. jún. 25. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
58%
sehogy vazze...SEHOGY!! am meg ha 20 éves te meg 15 akkor valóban jogosan félt,dehát te tudod.. nem kell mindenről tudnia anyukádnak.
2010. jún. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!