Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan mondjam el az anyumnak...

Hogyan mondjam el az anyumnak hogy le akarok feküdni a pasimmal?

Figyelt kérdés
Mindig azzal jön hogy ha megteszed ez és az lesz és mi lesz ha terhes leszel vagy mi van akkor ha csak azt akarja....de azt nem érti meg h ezt én szeretném és már több mint 8 hónapja vagyok együtt a barátommal
2010. jún. 24. 00:00
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:
az előbb érhetően leírtam h nem tudtok semmit a barátomról és a kapcsolatomról...ha segítséget nem tudtok adni akkor inkább ne is írjatok
2010. jún. 24. 01:08
 22/49 anonim válasza:
100%

Mért azoktól vársz segítséget, akik nem ismernek se téged, se a pasidat??? Barátnőid nincsenek, vagy esetleg ők is azt mondták, hogy ne feküdj le vele?


Hogy a kérdésedre is válaszoljak: mondd meg neki, hogy nagyon szereted, megtiltani úgyse tudja, fogadja el.

2010. jún. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
50%
Nembírod az igazságot?:D Mit kell azzal jönni, hogy fiatal vagy? Tudod te, hogy a méhlepény 16 éves korra fejlődik ki teljesen? És ha még azelőtt elveszted, h normálisan kifejlődne, nagyobb az esélya a méhnyakráknak... Most jön a "De velem úgyse történik meg" rész... Éljen a kövi hullajelölt!@|
2010. jún. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
100%

Fogd fel, hogy segíteni akarnak, csak kissé bunkó módon. Mind azt mondja, amit én is mondok most neked: 15 évesen, alig pár hónap kapcsolat után nem szabad lefeküdni senkivel, hacsak jót akarsz magadnak.

Fogalmad sincs arról, mi van a szexben lelkileg, nekem sem volt míg 20 évesen oda nem adtam magam életem szerelmének. Akkor ott sok minden leesett nekem, és örültem hogy nem tettem ezt meg korábban valaki mással. 15 évesen nem olyan érett az ember agyilag, hogy meg tudja ítélni, szabad-e lefeküdni a másikkal. Utólag fog kiderülni, szabad volt-e. Többet ér a szex ennél a reckírnél.

Most rózsaszín köd borítja az agyadat, ami a szerelem első évére jellemző, ami eltakarja az igazán lényeges dolgokat az ember szeme elől, még a felnőttek szeme elől is sokszor. Megbízható, egyenes, hűséges, felelősségteljes ember-e a párod, akire hosszú távon lehet építeni? Ezt ilyen idős korban nehezen lehet megítélni, sőt a te korosztályodat ezek a kérdések nemigen érdeklik, holott ez határozza meg , milyen jövője lesz a kapcsolatotoknak, nem az hogy most mennyire vagytok szerelmesek.

Ha jót akarsz magadnak, nem fekszel le vele.

2010. jún. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem meg mert azt hittem h van itt 1-2 értelmes ember aki nem ítélkezik hanem a kérdésemre felel....engem lenéztek de a kiscsajt aki 12 nem tudom h hány éves pasival akar járni...ha engem így lemondotok akkor róla mi a véleményetek???
2010. jún. 24. 01:29
 26/49 anonim válasza:

Figyelj, tudom hogy most engem is utálni fogsz, mint a többi válaszolót, de szerintem várjál még vele, legalább másfél évet, ha lehet többet. Egy olyan emberről se hallóttam, aki 16 év alatt elvesztette a szüzességét, és nem bánta volna meg.

14/f

2010. jún. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:
bocsi de én csajok véleményére vagyok kiváncsi....jah és én ismerek olyat aki 13 évesen vesztette el....de én megvárom a 15-öt
2010. jún. 24. 02:11
 28/49 anonim ***** válasza:
83%

Ettől függetlenül a pasid nem tudom, hogy 20 éves létére mit kíván egy 14 évesben? Baromir@ nem természetes az ha egy 20 éves meglett férfi egy 14 éves kislányhoz vonzódik. Az ilyet pedofilnak hívják. Hetedikes vagy nyolcadikos vagy? Ez vicc. Figyeld meg. Jól f@szrahúz azt mehetsz a pic.sáb@. Ahogy olvasom az írásaid azt látom, hogy te még nagyon éretlen vagy. Itt senki épeszű nem fog megerősítést adni neked, hogy helyesen cselekszel. Talán látod, de itt nincs sehova kiírva, hogy csak 13-14 évesek által látogatható kislány oldal. Sajna ezt beszopt@d. El kell fogadd, hogy más is látja a kérdést és nem meglepő módon kritizálnak is. Ennyi idősen még nagyon nem ezzel kéne foglalkozz....


Ha elfogadsz egy jó tanácsot, akkor nem teszed meg, bár szerintem ezt te már eldöntötted magadba.

2010. jún. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
78%
és az aki 13 évesen veszítette el az büszke magára? most még nem érted, de majd később pl 5-10 év múlva fog annak a kreténnek leesni, hogy mit tett....
2010. jún. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
72%
ha nekünk nem hiszel, hogy nem kéne megtenni akkor menj el nőgyógyászhoz és kérdezd meg...
2010. jún. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!