Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy látjátok ezt? "szükségesn...

Hogy látjátok ezt? "szükségesnek" tartjátok?

Figyelt kérdés

én úgy gondolom (és mások is, ez pszichológiai tény!), hogy amíg egy férfi szűz, az idő múlásával annak komoly lelki nyomai lesznek. Így nem lehet teljes életet élni, tehát ha nem is az élvezetekért, hanem azért hogy mentálisan egészséges emberré válhassak, amit barátnő örökös hiányában csak egy prosti tud megadni.

Lányoknál más a helyzet, ők jobban bírják lelkileg is a sokáig tartó szüzességet.

Ez már egy döntés, nem egy kérdés, hogy menjek-e prostihoz, csak a véleményetekre lennék kíváncsi, hogy ezt ti is szükségesnek találjátok? Egyet értetek vele vagy sem?

22F


2010. máj. 19. 08:24
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

kedves utolsó, örülök, hogy ilyen jókat röhögsz rajtam.

nem szívesen írnék, mert a találkozónál csak kiröhögnél, hogy szűz vagyok meg ilyenek. attól hogy még az vagyok, nem estem a fejemre...

2010. máj. 19. 12:28
 12/18 A kérdező kommentje:
12:20: de arra se várok, hogy majd jól kiröhögjenek azért mert ha nem is vagyok csúnya, de nagyon kevéske önbizalmam van és nagyon félénk vagyok. ha kiröhögnének még ennyi önbizalmam sem lenne.
2010. máj. 19. 12:32
 13/18 anonim válasza:

12:20 vagyok.

Huh, nehezebb eset vagy mint hittem... A soraidból, a stílusodból arra következtetek, hogy nem vagy egy izgalmas személyiség. Meg kell változtatnod az életstílusod! Kezdj bele új hobbikba, hagyd abba a sakkot, a wowozást meg a sok gyíkságot amiből semmi hasznod nincs! Sportolj, ejtőernyőzz, korcsolyázz, raftingolj, mássz falat, járj táncolni, ami a legfontosabb: SZOCIALIZÁLÓDJ! Figyeld meg a cool társaságok hangadóit és tanulj tőlük!


Nagyon sok mindent tudnék még írni de ez baromi hosszú lenne, úgyhogy ha érdekel lőjj egy PM-et, és megpróbálok onlány adni egy-két tanácsot.

2010. máj. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én is így voltam...bár 17 évesen vesztettem el a szüzességemet,csak 22 évesen volt olyan együttlétem,mikor tudtam 100%kig,hogy na ennek az illetőnek igenis kellek!

Ő meg fog becsülni,imádja a testem stb...addig csak komolytalan egyéjszakások,és pár hetes v párhónapos kapcsolataim voltak,ahol középpontban a szex volt és nem a tényleges együttlét....rossz az ilyenre rádöbbenni...És az is sz*r volt,mikor tudtam h a legjobb barátnőimnek már többéves kapcsolata van,már nem szüzek stb...

2010. máj. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
12:50: testet építek :) de tény hogy ezen kívül nem szoktam túl sok érdekes dolgot művelni.
2010. máj. 19. 13:01
 16/18 anonim válasza:
Ne!ne fordulj prostihoz!az igaz szerelemet,nem kell keresni azt találni kell.és ha meg tamáltad akk ne engedd el!
2010. máj. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

az ilyen "ez már döntés" kijelentés elöt ved elö a zsebedböl az eszed -ha van- és használd a prosti fogadást a törvény bünteti szoval nem akarod a BRFK tetején csinálni? és ez nem szükség nincs olyan hogy a halálas ágyad melet azt a mondatot kapod orvosodtol hogy:


-teljesen reménytelen a szüzeség már-már elpusztita a 3/4 agyát egyetlen reményünk ha prsotit fogad!

2010. máj. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

ekkora baromságot utoljára 14 éves kiscsajoktól olvastam, nem egy 22 éves elvileg felnőtt embertől...

nem tudom mit kell ezen így görcsölni... az meg hogy egy lánynak tetszik, hogy taníthat neked esetleg valamit ezen a téren nemtudom miért megalázó neked, gyorsan menj pszichológushoz, ne k*hoz....

2010. máj. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!