Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy látjátok ezt? "szükségesn...

Hogy látjátok ezt? "szükségesnek" tartjátok?

Figyelt kérdés

én úgy gondolom (és mások is, ez pszichológiai tény!), hogy amíg egy férfi szűz, az idő múlásával annak komoly lelki nyomai lesznek. Így nem lehet teljes életet élni, tehát ha nem is az élvezetekért, hanem azért hogy mentálisan egészséges emberré válhassak, amit barátnő örökös hiányában csak egy prosti tud megadni.

Lányoknál más a helyzet, ők jobban bírják lelkileg is a sokáig tartó szüzességet.

Ez már egy döntés, nem egy kérdés, hogy menjek-e prostihoz, csak a véleményetekre lennék kíváncsi, hogy ezt ti is szükségesnek találjátok? Egyet értetek vele vagy sem?

22F


2010. máj. 19. 08:24
1 2
 1/18 anonim válasza:

hülye vagy hogy ezt hiszed.. prostihoz kéne menned uristen...

félretéve a baromságot egyáltalán nem okoz lelki problémát ha a pasi céltudatos, határozott, és nem lehet lebeszélni könnyen. engem szivattak az osztálytársaim hogy sosem lessz csajom szüz maradok de határozottan tudtam hogy nemígy van és rettentően szartam rájuk vagy feldugtam a bakancsom a kicsi szájpadlásukba. végülis nekem összejött a lány akivel elvesztettem a szüzességemet mainapig is szeretem és ki tudok tartani mellette 1 életig. nem az számit hogy mikor veszted el hanem hogy kivel a többiek véleményére pedig tegyél magasról vagy vegyél 1 erős bakancsot ajánlott az acélbetkós :)

2010. máj. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Sikoltó válasza:

Nem értek egyet

ez egyéniség kérdése, nem nemi jelleg

lelki sérülést meg nem okozhat a szexhiány, maximum a kapcsolati sikertelenség, azon meg a prosti se segít, sőt ront rajta. A párkapcsolati sikertelenségen meg az segít hogy legyen a személy bátor és merjen kezdeményezni, a nagy számok törvénye alapján X próbálkozás után sikerülni fog

2010. máj. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
második irogatónak is igaza van. kicsit vegyél valami önbizalom turbósító cuccot pár parfümöt jó ruhákat és menyjél el bulizni... az hogy jól nézel ki megbombázhatja az önbizalmad még ha nem is jön össze 1 csaj a bulin ha meg igen akkor totál siker csak ez nem a hosszu kapcsolatra recept :D
2010. máj. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

gondolom még fiatalka vagy... dehogynem okozhat lelki rosszullétet! mindez azt sugallja: vajon tényleg nem kellek senkinek?

ez továbbvezethető, vajon olyan-e a génállományom, amit senki sem akar örökíteni? gondolj csak bele a természetben is milyen állat az amelyik nem jut a nőstények közelébe, beteg, vézna, számkivetett.

habár tudom hogy a prosti csak pénzért lenne velem, de tudatalatt belém vésődne, hogy megvolt és így talán visszajönne egy kis önbizalom.

2010. máj. 19. 08:43
 5/18 A kérdező kommentje:
az elsőnek írtam, de látom azóta több válasz is jött.
2010. máj. 19. 08:43
 6/18 A kérdező kommentje:

én hosszútávú kapcsolatot szerettem volna még régebben, de nem volt rá alkalom, sem lány.

buliban is kaphatok visszautasítást, amit prostinál csak nem... :)

2010. máj. 19. 08:45
 7/18 anonim válasza:

Egy éve ismerkedtem meg a barátommal. Láttam rajta, hogy egy kicsit visszafogott, de igazából még tetszett is, hogy nem nyomul annyira. Akkor volt 22 éves. Találkozgattunk barátokkal együtt, aztán egyik nap írt egy smst, hogy találkozzunk. Utána vmelyik nap megtörtént az első csók. Bevallotta, hogy neki az volt az első. Kicsit meglepődtem, de kifejezetten örültem, hogy én taníthatok neki valamit, és hogy nem volt meg neki a kerületből az összes lány. Sőt, mintha jobban értékelne engem, attól, hogy én voltam neki az első. (Nekem is ő.)

Azóta is együtt vagyunk.

Egyszer mesélte, hogy volt egy lány, akinél próbálkozott, de aztán nem jött össze neki. Utána meg már nem nagyon volt rá lehetősége.

Úgyhogy ne add fel, neked is sikerülni fog. Szerintem nem szabad görcsösen próbálkozni. Elhiszem, hogy zavar, és nyomaszt ez a helyzet, de ha természetesen viselkedsz, akkor annak meg lesz az eredménye.

És ahelyett, hogy a gép előtt ülsz, menj emberek közé, és ismerkedj. :)

Sok sikert!

18/L

2010. máj. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

na ez meg a másik probléma.

mindig azt mondjátok "betanítom" meg hasonlók. ez eléggé megalázó szerintem, mert a kutyát szokták betanítani hogy üljön le, vagy hozza vissza a botot.

vagyis szerintem nem egyenlő félként kezelik a lányok a szűz fiúkat (ill. azokat akikről tudják, hogy nekik ő az első)

2010. máj. 19. 11:28
 9/18 anonim válasza:

Nem értek egyet azzal, hogy várd a sültgalambot...

Nem tudom észrevetted-e már, ha egy pasinak bombázó csaja van, és szakítanak akkor 2 hét múlva egy másik bombázóval lesz együtt? Ha várod a megváltást, akkor abba a nagy hibába fogsz beleesni, amibe a férfiak 95%-a beleesik. Téged fognak választani, és nem te fogsz választani. Ha egy nő választ téged, akkor valamelyest uralkodik feletted, ha megun eldob. Te sírhatsz a sarokban és várhatod amíg újra megtalál valaki. Felejtsd el!!!


Egy férfi azért férfi, hogy férfiasan viselkedjen. Akár egyenlőség van, akár nincs, akárki akármit mond, igenis egy tökös pasinak kezdeményeznie kell. Sörrel a kézben támasztani a kocsmapultot behúzott nyakkal nem vezet sehová csak az alkoholizmushoz. Le merem fogadni, hogy tízből ha egy pasi mer kezdeményezni a nőknél. Részegen három. Húha. Azzal, hogy a többi szerencsétlen nem megy oda, akaratlanul annak az egynek könnyítik meg a dolgát. Lehet, hogy elzavarják de mégis sokkal-sokkal közelebb állt a sikerhez mint az, aki a sarokból nézi a csajokat.


Nem a szüzesség okozza a férfiakban a lelki károkat, hanem az a frusztráció, hogy náluk rondább, alacsonyabb, kövérebb, butább férfiak odamennek és meghúzzák a csajokat. Erre az aranyos fiúkák nem értik mi van. Elmondom, ODA KELL MENNI!!! Ha elküldenek mi van? Felvágod az ereid? Nem, odamész a következőhöz. Rájössz, hogy nem szúrják a hátadba a nagykést, és a csaj is látni fogja hogy fosol a bokájára, nem ő az egyetlen nő a világon.


Férfitársak, ne legyetek már ilyen töketlenek! A férfi legyen férfi, irányítson egy kapcsolatban. Ha a nőnek nem tetszik mehet Isten hírével. Van még 3 milliárd...

2010. máj. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Szegény fiú, segítenék rajtad szívesen. Megtudnád milyen repülni a tűzben, a pokoli mennyország gyönyörét mutatnám meg neked. Különben valaki direkt az ilyen pasikat kedveli, ne csüggedj, írj nekem és megoldom a problémád:-))
2010. máj. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!