Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tervezzük az első alkalmat,...

Tervezzük az első alkalmat, és szeretném ha elmondanátok melyik gumit tartjátok a legbiztonságosabbnak?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm.
2009. nov. 26. 14:18
1 2
 1/12 anonim válasza:
Mascullan. Patikában beszerezhető. Előnye: 10 DARABOS!, több változata van: sima, érdes,...
2009. nov. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Durex Ultra Safe
2009. nov. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 thedani válasza:

Első válaszoló: az miért előny hogy 10 darabos? A durexből meg van 12 darabos is.

Én nem ajánlom a mascullant mert nehéz felhelyezni.

Második válaszoló: Az ultra safe- et nem ajánlom mert nagyon nagyon vastag. Minek jó az ha 3 centi gumi van a f@szodon? Fölösleges biztonság, mert ha rosszul rakod fel akkor az is ugyanúgy kiszakad, és ha jól akkor meg a vékonyak is bírják. Elvégre legalább 20 teszten meg át minden gumi.

A nyerő a Durex elit, vagy ultra thin, azok vékonyak és biztonságokat. Én elsőnek elit-et használtam és nagyon jó volt.

21\F V.Dániel

2009. nov. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Masculant NE VEGYÉL! Nálunk az mindig kiszakadt, és nem lehet a rossz felhelyezésre fogni, mert a többi márkából még sose szakadt ki :D

Amúgy Lifestyles ultra safe is elég jó, és nem 3 centi vastag... Mi általában ezt használjuk (a Durexes ízesítetten kívül:D)

2009. nov. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Masculan... egyébként az is 12 darabos, van belőle egy csomó fajta, kiválaszthatod a számodra legmegfelelőbbet. A Durexről én lebeszélnélek, nem olyan jó minőségű, mint a Masculan, de valójában embere válogatja, ki mit szeret. Igazság szerint ha megfelelően használjátok, egyikkel sem lehet gond.
2009. nov. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15:21-es, ha neked mindig kiszakadt a masculan, akkor az szívás :D én már évek óta használom és sose volt vele gond.
2009. nov. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Én eddig egyszer szívtam az durex volt, masculannal sosem volt gáz.
2009. nov. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
GoodYear, Michelin.
2009. nov. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 thedani válasza:

Hogy a mascullan jobb mint a durex??

A Durex az az egyik legjobb márka, és drágább is mint a többi. Még mindig azt mondom hogy Durex elit, mert az jó vékony és biztonságos is.


V.D.

2009. nov. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Asszem a Durex Ultra Safe lesz,nem az érdekel hogy nekem a legjob blegyen,hanem ő élvezze,és legyen lehetőleg a legbiztonságosabb
2009. nov. 26. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!