Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tervezzük az első alkalmat,...

Tervezzük az első alkalmat, és szeretném ha elmondanátok melyik gumit tartjátok a legbiztonságosabbnak?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm.
2009. nov. 26. 14:18
1 2
 11/12 anonim válasza:
Mi mindig Lifestyles-Ultra Safe-et használunk.Szerintem ez a fajta jó,még nem volt vele baj.Engem külön megnyugtat,hogy spermiciddel ellátott.
2009. dec. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 thedani válasza:

Másikon is van spermicid, másik is nagyon biztonságos, de a másik nem feltétlenül ilyen kib@szott vastag. Nem tudom mit élvez benne mindenki hogy a nő és közte van 1 centi vastag gumi. Ez már tényleg olyan mint amikor Hitler megölte magát, fejbe lőtte megmérgezte magát majd el is égették. Túlon túl túlbiztosítás. Ott van az elit, vékony spermicides, és nagyon biztonságos. Akinek az egyik kipukkan annak a másik is, mert rosszul használja. Vegyél Durex elit et

V.D.

2009. dec. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!