Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok egy 24 éves fíú ha...

Lányok egy 24 éves fíú ha szűsz az lehet vonzó is vagy csak szimplán lúzerségnek tartjátok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én örülnék annak, ha egy fiú nem akart mindenáron lefeküdni valakivel csak azért, hogy elmondhassa utána, hogy nem szűz.

Na meg szerintem becsülendő, hogy van tartása. És nem akar minden lánnyal összefeküdni.

2011. máj. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Első válaszoló ? honnan tudod hogy nem akar mindenáron lefeküdni akármilyen csajjal?


lehet hogy nem jön össze neki mondjuk ,de ő akarna tehát nem jópoénból nem tette meg eddig .

2011. máj. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék egy szűz fiúnak. Nem lúzerség egyáltalán.
2011. máj. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
jah , nem l00serség, hogy 20+ évesen nem tud megfektetni egy csajt se. (pedig akar) . akkor mi erre a szó?
2011. máj. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló, ez estben várom email-edet :D:D
2011. máj. 1. 21:09
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
te uristen eddig zárdába éltél???XD ez luzerség felső fokaXD
2011. máj. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azért ezekre az 'XDXD'-s fiatal emberekre kíváncsi lennék. Átlag életkor: 12. Le kéne korlátozni hogy kik jöhetnek ide be... Mert sajnos attól még hogy kiírják az kevés.


Bocs hogy ide írtam, de ez muszáj volt.


Amúgy én is szűz vagyok még.


17/F

2011. máj. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Számomra ez se nem pozitívum, se nem negatívum. Egy férfi, aki éretten gondolkozik, és vár a szerelemre (jó esetben tényleg ez áll a háttérben, és valóban nem az, hogy nem tud udvarolni, bunkó, IQ-nuku, stb). Ha nincs semmi gebasz a pasival (tehát tényleg csak az Igazira várt), akkor természetesen nem utasítanám vissza, sőt:)
2011. máj. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! nem tudom milyen világban élsz , de olyan srác nincsen aki az igazi szerelemre vár, és csak azért nem fekszik le senkivel sem.


a lányoknál sem tudom ezt elképzelni :D

2011. máj. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szerintem egy kapcsolatban nem számít, hogy mi volt előtte a másik életében, hogy volt-e már lánnyal vagy sem, mintahogy az sem számít, hogy milyen frizurája volt előtte. Ez egyszerűen nem számít. Ha valaki meg lúzerségnek tartja, szívesen megnézném mit rejteget a szekrényében, biztos lehetne találni ott pár cikis sztorit....

18/L

2011. máj. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!