Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért ciki, ha valaki a...

Miért ciki, ha valaki a második x-en is túl szűz? Egyáltalán többek miért vágják rá, hogy az?

Figyelt kérdés

Még én is az vagyok, de nem érzem egyáltalán cikinek. Rengeteg helyzet lett volna, ahol megtehettem volna és nem tettem. És ennek örülök.

De sokan hülyének néznek emiatt. Szerintem velük van a baj. Nem tartom indoknak, hogy "nem tudod miről maradsz le", meg "be kell pótolnod"... Nem értem bizonyos embereknek miért fáj az, hogy hozzám hasonlóan többek érintetlenek még? Én legtöbbször szerelemről fantáziálok és nem szexről. Nekem az előbbi fontosabb. Sajnos még nem voltam szerelmes. Még igazán senki nem tetszett meg, ezért várok, de ezt nem érzem gáznak, sem cikinek.


22/F


2010. ápr. 16. 01:39
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:

öregem, nem olvastam végig ezt a sok választ, de van néhány feltételezésem (remélem érzékelni fogod hol van "vagy" és "és" kapcsolat a pontok közt):


1, nem tudod igazán felfogni, miböl maradtál ki

2, elég magabiztos (kiegyensulyozott) vagy sex nélkül is

3, van akire vetitsd szeretetedet

4, álomvilágban élsz, hogy majd egysze ugy is lesz

2010. máj. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!