Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért ciki, ha valaki a...

Miért ciki, ha valaki a második x-en is túl szűz? Egyáltalán többek miért vágják rá, hogy az?

Figyelt kérdés

Még én is az vagyok, de nem érzem egyáltalán cikinek. Rengeteg helyzet lett volna, ahol megtehettem volna és nem tettem. És ennek örülök.

De sokan hülyének néznek emiatt. Szerintem velük van a baj. Nem tartom indoknak, hogy "nem tudod miről maradsz le", meg "be kell pótolnod"... Nem értem bizonyos embereknek miért fáj az, hogy hozzám hasonlóan többek érintetlenek még? Én legtöbbször szerelemről fantáziálok és nem szexről. Nekem az előbbi fontosabb. Sajnos még nem voltam szerelmes. Még igazán senki nem tetszett meg, ezért várok, de ezt nem érzem gáznak, sem cikinek.


22/F


2010. ápr. 16. 01:39
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
* meg (nem kell)
2010. ápr. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:

10.08-as vagyok!


Annyit hozzátennék, hogy a 20 feletti szűz fiúk, azért nem dugnak, mert probálkoznak és nem jön össze nekik. Mindig csak "legyünk barátok" meg "nem tudok beléd szeretni" és a többi. Minden csajnak egy alfahím kell! Aki nem az sosem lesz boldog, legalábbis egy boldog párkapcsolatra nem fog szert tenni, mert a "radar" szerint nem alfahím.

2010. ápr. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
azért, mert vajon miért nem tette meg???? ha vkit 20on évesen sem motivál ennyire a szex, h lefeküdjön végre egy lánnyal,akkor ott gondok lehetnek.
2010. ápr. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
53%
Mert nem mindegy kivel. Nyilván ha elmennék a "dizsibe" és ráhajtanék a dologra, akkor találnék valami rib@ncot, akit két pohár tömény után meghízhatnék, de annak mi a franc értelme van? Szexet AKAROK, de azért nem minden áron: úgy szeretném, ha mellé lenne egy normális párkapcsolatom is hozzá. Ez pedig egyáltalán nem törvényszerű, hogy összejön 20-ig.
2010. ápr. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
32%
ha 20on túl sem jön össze a normális lány akit nem a dizsiben szedsz össze, akkor is elgondolkozhatna magán az ember, h vmi nemoké....
2010. ápr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:

11.17-es vagyok.


Én is SZERELEMRE, TÁRSRA, NORMÁLIS PÁRKAPCSOLATRA vágyom!!!


De még mindig nem jött össze és az, hogy csak kevés tapasztalatom van a lányok terén hátráltat ebben és nagyon is sz*r kimaradnak ezek a dolgok az életemből.:(

2010. ápr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 A kérdező kommentje:

"Aki 20 fölött sem él vele, az bolond"


Eh.. Erről beszéltem.


"Ne feledd mi tudjuk milyen a szex, és voltunk szűzek is, míg te csak az egyik oldalt ismered"


Ezt nem érzem bajnak. Sőt, ha lesz, akkor sem fogok sajnálkozni, hogy "jajj, de hülye voltam, hogy kimaradt ez tinikoromból" mert volt rá lehetőségem.


"Hidd el, ha egyszer lesz, akkor szenvedni fogsz két barátnő között, hogy nincs kivel átélni azt a gyönyört! "


Ezt nem értem.


"mert aki férfi és 20 év után szűz, hiába próbál mondvacsinált indokokkal takarózni, egyszerűen nem életképes. majd ha megtalálod az igazit akkor az már egy 20 éven felüli lány lesz akinek már férfira van szüksége nem bénázó kisfiúra, akivel 17 évesen még jól elvolt, nem véletlenül alakult ki úgy a szexuális élet kezdésének időpontja, ahogy."


Nem életképes. Hát ezen besírtam.

Mert attól életképes valaki, ha 15-16 évesen már villoghat, hogy ő már nem szűz... Hát, ne haragudj, de rég hallottam már ilyen ostobaságot. Akinek kicsit is több az IQ-ja, az nem ez alapján fog megítélni! Nem kell példát mondanom baráti körből, elég csak fellapozni az itteni kérdéseket. Ha a másik fél szeretni fog, nem fogja érdekelni, hogy én szűz vagyok.

Másrészt azért azt is be kell ismerni, hogy attól valaki nem szűz, és gyakorlott még nem jelenti azt, hogy ő vele aztán nem lehet rossz a szex.


"Bár szerencsére az igazi nőknek csodálatos radarjuk van,és akár 1-2 csók me mozdulat után is észreveszik,ha az illető még szűz,vagy nem tudja mit hogy kell csinálni,és inkább nem is akarnak majd folytatást.."


1-2 csókból tutira nem fog észrevenni semmit, meg mozdulatból se... Azért történtek dolgok...


"És az nem magyarázat,hogy te a szerelemről ábrándozol a szex helyett,mert alapelv,hogy a szerelemhez hozzátartozik a szeretkezés...a dugásról már ne is beszéljünk"


Mi az, hogy nem?

Hát nézd. Volt körülöttem példa, láttam párokat, irigyeltem őket. Na 17 évesen le is szerveztem egy találkát, gondolván azt, hogy majd egymásra nézünk és majd jön a "true love"... Ehelyett a "hoztál gumit?" és a "nagyon kívánom, de nincs hely" dolog jutott. Természetesen semmi nem lett belőle, mert nyilvános helyen... hát...

18 évesen jutott egy 40 éves ... Persze amerikai sorozatokon nevelkedett csemete, mint én rohadtul elhitte, hogy majd egy 30-nak kinézű, jó kondiban lévő emberrel fogok összejönni. Haha, első pillantás után azt kerestem, hogy mikor lépjek le.

Harmadiknál már alább hagytam az elvárásaimat. Tökéletes is lett volna, ha éppenséggel széttett lábakkal nem azt várta volna el, hogy egyszeri találkozás után óvszer nélkül megkettyintsem! Hiába volt szimpatikus, hiába keresett, de aki felnőtt fejjel így gondolkozik... hát...

A negyediknél már azt mondtam oké, ez tényleg lehet párkapcsolat. Csók meg is volt. Egy egész délután ezzel telt el, végére ki is száradt a szám... Örültem is, hogy na lehet egy jó kapcsolatom, ami igazi, s nem csak mondvacsinált, amivel lehet villogni. Mivel társkeresőről szedtem össze, így furcsa érzésem volt, így álnéven teszteltem. Erre kiderült, hogy nem kapcsolatot akart, hanem szexet, amit persze velem nem közölt. Hát kösz.


Feladtam, hogy soha nem leszek szerelmes, akkor dugjunk. Első próbálkozásra is összejött, természetesen idősebb volt. Minden lezajlott neten. Képcsere megvolt, szóval nem volt ez zsákba macska.

Kaptam fél órát, hogy találkozunk. Ez alatt rendbe tettem magam (értsd fürdés, intim zóna "felkészítése", fogmosás). Persze neki is csak a szex kellett. Gondoltam akkor legyen szenvedélyes, de hát ő csak azt akarta, hogy lepippantson, majd pedig a "gyári" nyílás helyett hátulról akarta. Hát nem voltam elragadtatva. Annyiban is maradt a dolog.


Szóval ezek után mi értelme lenne csak úgy belemenni a szexbe? Elmondjam azt, hogy már nem vagyok az?

Nem arról van szó, hogy nem vágyok rá, csak mellé egy párkapcsolat lenne az igazi. És csípjek fel valakit, aztán hazudjak valakinek, hogy szeretem csak azért, hogy legyen párkapcsolatom. Azt meg minek?


Szerintem az indokaim elég stabil lábakon állnak, s szerintem egy átlagosnál magasabb IQ-jú ember ezt el is tudja fogadni, hogy így gondolom.

És a hozzászólások alapján se érzem magam cikinek, sem gáznak.

2010. ápr. 16. 15:04
 18/51 anonim ***** válasza:
Szerintem jól gondolkodsz. Majd jön normális kapcsolat is, amiben érdemes lesz elvesztened a szüzességed. Addigra a többiek már kiégnek a sok érzelemmentes dugástól. Nem kell beállni a sok birka közé bégetni, csak azért mert sokan vannak.
2010. ápr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
Nem az,csak az ember nem beszél róla,nekem egy csomó nálad idősebb fiú és lány barátom van,akik azok,nem csúnyák,átlagosak,csak valahogy így alakult náluk,nem találták meg az igazit.
2010. ápr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen ismerősőm,ő nehezen ismerkedik,már diszkóba is probált ilyen macákat felszedni,de olyan részegek voltak és undorítóak a cigi füsttől hogy inkább nem,jól is tette még valamit összeszedett volna.És tényleg nehéz kapcsolatokat kialakítani,mert tényleg sok esetben elküldik az embert,legyünk inkább haverok.


Szerintem nem,én sem siettem el.És a sok diszkos,csajozos dumát sem kell mindig elhinni,mert sokan kamuznak csak.

2010. ápr. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!