Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért ciki, ha valaki a...

Miért ciki, ha valaki a második x-en is túl szűz? Egyáltalán többek miért vágják rá, hogy az?

Figyelt kérdés

Még én is az vagyok, de nem érzem egyáltalán cikinek. Rengeteg helyzet lett volna, ahol megtehettem volna és nem tettem. És ennek örülök.

De sokan hülyének néznek emiatt. Szerintem velük van a baj. Nem tartom indoknak, hogy "nem tudod miről maradsz le", meg "be kell pótolnod"... Nem értem bizonyos embereknek miért fáj az, hogy hozzám hasonlóan többek érintetlenek még? Én legtöbbször szerelemről fantáziálok és nem szexről. Nekem az előbbi fontosabb. Sajnos még nem voltam szerelmes. Még igazán senki nem tetszett meg, ezért várok, de ezt nem érzem gáznak, sem cikinek.


22/F


2010. ápr. 16. 01:39
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:

11.31-es vagyok


Talán jobb lenne ha elmennék egy igényes prostihoz "szűztelenítésre" és akkor majd elmondhatom, hogy voltam nővel és van tapsztalatom és kész.

2010. ápr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
nem, nem prostihoz kell elmenni, hanem 20on évesen már illene eljutni odáig h ne a prosti legyen az a lány aki a legközelebb jutott hozzád
2010. ápr. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
DE NEM TUDOK!!!!!!!
2010. ápr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 A kérdező kommentje:

"ha egyszer nagyon szerelmes lennék, akkor azt hiszem abszolút nem számítana hogy az illető volt e már lánnyal vagy sem"


Attól függetlenül, hogy többen hülyének néztek ismerősi körökben, de ők is azt mondták, amit te. Ha a szimpátia kölcsönös, s többről is van szó, akkor ez nem számít.


"a fiúknak nem ez a mentalitásuk, h otthon ülve ábrándozva várják az igazit, akivel majd egyesülnek egy szép napon....ugyan már bazeg. fiú vagy....legalábbis annak kéne lenned"


Ezt a dumát, édes Istenem...

Bocs, hogy ezt mondom, de azért, mert két lábam között farkam van akkor törvényszerű, már már kötelező, hogy bunkó, érzelemmentes vadparaszt legyek??

2010. ápr. 18. 15:08
 35/51 anonim ***** válasza:

Végigolvastam az összes hozzászólást, és alapvetően két dolgot nem értek, amit már az elején se értettem, de nem kaptam rá választ.

Az egyik az, hogy mindenki úgy reagál, mintha a kérdező legalább 30 éves lenne, vagy mintha azt írta volna, soha nem akar szexelni. "Nem tudja miből marad ki" nyilván, de azt nem írta, hogy nem is akarja megtudni! Könyörgöm, 22 éves, fiúban az még félig tini, előtte az élet.. Nem dugni nem akar, csak nem mindegy, kivel.

Kinek így jönnek össze a dolgai, kinek úgy. Nekem is későn jött össze az első. Pedig nem vagyok se csúnya, se prűd, se konzervatív, se pszichésen beteg. Így alakultak a dolgok és kész. Persze tudtam, hogy neméppen átlagos, és zavart is, de aztán megtörtént, ennyi.

Ezek után nem csoda, hogy döbbenten láttam, hogy egyesek szerint akiben már járt f*sz, az az "igazi nő", akiben meg történetesen még nem, az nem igazi nő. Nabazz.. Remélem, csak fogalmazni nem tud.:)

Úgy általában, azt veszem észre, mindenki borzasztónagy jelentőséget tulajdonít ennek a szüzesség-kérdésnek.

Nem beszélve arról, hogy "hivatalosan" (biológiailag) az is szűznek számít, aki ugyan a szex minden formáját kipróbálta már, csak épp még az aktust nem, akármiért. A fenti logika alapján ők is "nem igazik", "betegek", selejtesek..

Szóval kérdező, bocs, hogy végig -es szám 3. személyyben írtam, de ebből könnyen kihámozató a véleményem.

2010. ápr. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
ja, 25 éves lány vagyok, bocsi
2010. ápr. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:

Amúgy az a csaj, aki lebetegezett, szerintem nem úgy érti, hogy miért nem vagy érzelemmentes vadparaszt, csak szokatlannak találja fiútól ezt a különben töknormális hozáállást, mert biztos megszokta, hogy a fiatal fiúk a f*szuk után mennek, mert tombolnak a hormonjaik. De ennél jóval sokfélébben és összetettebbek az emberek, szóval remélem egy percig sem hiszed magad betegnek, csak mert így alakult. persze értem én, hogy mivel ez nem átlagos, bizonytalanságot szül, különben nem írtad volna a kérdést.

Az viszont a fent leírt bizarr sztorik alapján majdnem biztos, hogy rossz helyen keresgélsz. Nem jársz a barátaiddal bulizni, kirándulni, uszodába, állatkertbe, mittomén? csak van valami érdeklődési köröd, ahol ismerkedhetsz hozzád illő, értelmes lányokkal (akik nem a szüzesség alapján vonják le a következtetéseiket).

2010. ápr. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
Érdekes vélemények. Szerintem nem is igazán azzal van baj, hogy vársz vele, hanem hogy én ebből arra következtetek, hogy nem vagy egy férfias jelenség. Mint egy nő, aki az igazira vár. Mesék csak a mesekönyvekben vannak, felesleges a fantáziád hajszolni, mert akkor szűz maradsz egész életedre. A mozivászon nem az élet. Addig-addig húzod, míg a végén csalódni fogsz, hogy csak ennyi volt?
2010. ápr. 20. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim válasza:

Nekem is fura kicsit ez.

Én 22 éves vagyok, én is később vesztettem el, mint a barátnőim, 20 éves voltam akkor. Engem mindig zavart, hogy így kitolódott. És az oka is megvolt: nem voltam jó csaj. Pattanásos és túlsúlyos voltam, így a pasik nem nagyon kapkodtak értem.

Szerintem, ha egy pasi 22 évesen ott tart, hogy nem volt egy valamirevaló kapcsolata és illúziókat táplál az igaziról, az felettébb szokatlan. Nem rossz, csak nem is megszokott. Az is különös, hogy nem vágysz a szexre. A pasik többsége a serdülőkorban erősen vágyni kezd rá, de te még nem tartasz ezen a szinten. Szóval cirka 8 éves lemaradással vagy a kortársaidhoz képest. Ezen is érdemes gondolkodni.

Mint azon is, hogy miért nincs, nem volt még olyan barátnőd, akivel el tudtad volna képzelni? Lehet, hogy nem csak a nőkkel volt a probléma. Én abszolút normális lánynak tartom magam, és megértőnek, de nekem sem imponálna egy 22 éves pasi, aki ennyire férfiatlan. És nem a szüzességedtől vagy az, hanem a hozzáállásodtól. Ha összejönnék egy pasival, én sem akarnék hónapokig várni. Szexuálisan aktívként, vannak vágyaim és tapasztalataim az irányban, hogy milyen örömöket tud okozni a szex. Egy kapcsolatban már nem akarnám kihagyni. Ha viszont a párom, nem is akarja, csak húzza az időt és várat, akkor az nem egy jó alap.

Biztos találsz majd olyan lányt, aki nagyon fog szeretni és nem számít majd neki, hogy szűz vagy. Lehet olyan is akad, aki külön kíhívásnak tekintené a szüzességedet (bár neked olyan nem kell)

Azért sok sikert!

2010. ápr. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim válasza:
Ne keríts ennek, akkora feneket. Ha találsz valakit akihez szexuálisan vonzódsz, akkor úgyis engedni fogsz a vágynak. Az meg hogy a többiek mit gondolnak, nem fontos, hisz nem ők élik a te életedet.
2010. ápr. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!