Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért ciki, ha valaki a...

Miért ciki, ha valaki a második x-en is túl szűz? Egyáltalán többek miért vágják rá, hogy az?

Figyelt kérdés

Még én is az vagyok, de nem érzem egyáltalán cikinek. Rengeteg helyzet lett volna, ahol megtehettem volna és nem tettem. És ennek örülök.

De sokan hülyének néznek emiatt. Szerintem velük van a baj. Nem tartom indoknak, hogy "nem tudod miről maradsz le", meg "be kell pótolnod"... Nem értem bizonyos embereknek miért fáj az, hogy hozzám hasonlóan többek érintetlenek még? Én legtöbbször szerelemről fantáziálok és nem szexről. Nekem az előbbi fontosabb. Sajnos még nem voltam szerelmes. Még igazán senki nem tetszett meg, ezért várok, de ezt nem érzem gáznak, sem cikinek.


22/F


2010. ápr. 16. 01:39
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
Ha ez a te döntésed, nem szégyen.
2010. ápr. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:

"Ha ez a te döntésed, nem szégyen."


Nem tartom annak, csak az piszkálja a "csőrömet", hogy más próbálja ezt bebeszélni nekem...

2010. ápr. 16. 01:57
 3/51 anonim ***** válasza:
42%
Ez is olyan minthogy voltál-e már strandon vagy uszodában. Ha 20 évesen sem voltál, az furcsa, és mindenki csodálkozik, merthogy az milyen jó dolog. A szexszel ugyanez a helyzet. Aki 20 fölött sem él vele, az bolond, mert az a világ egyik legszebb és legjobb dolga!!!!
2010. ápr. 16. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel semmi gond. Én 25 évesen vesztettem el a szüzességem és jó volt, hogy vártam. Nem érdekelt mit mondanak mások és mindíg voltak akik csapták nekem a szelet nem is sejtvén, hogy mi a dörgés. A sráccal akivel először voltam utólag mondtam meg, hogy ő volt az első. Nem hitte el, úgyhogy ráhagytam aztán ki is adtam az útját pár hónap múlva. Kivételesen nem voltam szerelmes.

Igazából csak attól féltelek, hogy össze fogják törni a szívedet. Az enyémet is összetörték és azt hittem belehalok. De itt vagyok. Egy tündéri férjjel, első babánkat várjuk.

Sajnos az emberek többsége nem képes túl látni a materiális dolgokon ez a testiségre is érvényes. Hiszen egy igazi kapcsolat nem csak azon múlik.

Én az összetört szív után csak arra vágytam, hogy olyan fiút találjak aki engem nagyon szeret úgy, ahogy vagyok. Szorgalmas és okos, akire fel tudok nézni. Remélem te is megtalálod a másik feledet!

2010. ápr. 16. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:

Nekem fura, de ha te nem érzed gáznak, akkor engedelmeddel le sem sajnálom egy vadidegen 22/F szüzességét.

Ami meg a "nem tudod miről maradsz le" témát illeti. Nos miért, tudod? Ne feledd mi tudjuk milyen a szex, és voltunk szűzek is, míg te csak az egyik oldalt ismered. Hiányos adatokból döntötted el kivel van a baj, de hát veled nem lehet, ezt a részét legalább megértem.

27/F

2010. ápr. 16. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
Az "rosszmájú" emberek szeretnek mindig mindenbe belekotyogni. Tini korban még az a normális, ha hétfőn reggel a suliban egyik srác sem tudja megszámolni két kezén hány nőt kettyintett meg a hétvégi bulikban. Nekik ez kell, szerintük ez menő... neked szerelem kell, szerinted ez az élet. Különbözőek vagyunk, nem lehet hogy mindenkinek tetsszen ugyan az a dolog. Ha te úgy érzed neked jó így, akkor ne foglalkozz mások véleményével, maradj így! Egyáltalán nem baj, hogy te így gondolkodsz, mond el nekik, hogy te nem értesz egyet a nézeteikkel ha beszólnának és kész. Mellesleg az teljesen igaz, hogy nem tudod miből maradsz ki. Ezt most nem bunkóságból mondom, de ahogy előttem is leírták, nincs összehasonlítási alapod. Hidd el, ha egyszer lesz, akkor szenvedni fogsz két barátnő között, hogy nincs kivel átélni azt a gyönyört! :)
2010. ápr. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
36%
mert aki férfi és 20 év után szűz, hiába próbál mondvacsinált indokokkal takarózni, egyszerűen nem életképes. majd ha megtalálod az igazit akkor az már egy 20 éven felüli lány lesz akinek már férfira van szüksége nem bénázó kisfiúra, akivel 17 évesen még jól elvolt, nem véletlenül alakult ki úgy a szexuális élet kezdésének időpontja, ahogy.
2010. ápr. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
29%
Kérdező egyidősek vagyunk és én is szűz vagyok és szégyenlem is. Többször is voltam már szerelmes, de mindig én húztam a rövidebbet, ezért szerelemre már nem vágyom annyira, mint régen, de DUGNI VISZONT IGENIS AKAROK! 22/F
2010. ápr. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
0%

Hehe érdekesek a commentek...szerintem is gáz lesz,ha majd pár év múlva egy igazi nővel hoz össze a sors..Bár szerencsére az igazi nőknek csodálatos radarjuk van,és akár 1-2 csók me mozdulat után is észreveszik,ha az illető még szűz,vagy nem tudja mit hogy kell csinálni,és inkább nem is akarnak majd folytatást..bár van aki imád tanítgatni!Én biztos nem...

És az nem magyarázat,hogy te a szerelemről ábrándozol a szex helyett,mert alapelv,hogy a szerelemhez hozzátartozik a szeretkezés...a dugásról már ne is beszéljünk.23L.

2010. ápr. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:

10.35.

Előtted kommentelő vagyok.


Akkor ez azt jelenti, hogy már nem is lesz igazi kapcsolatom egy igazi nővel? Csak a selejt fog jutni meg a hozzám hasonlóknak?

Mert én ezt vonom le abból amit írtál.

2010. ápr. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!