Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért ciki, ha valaki a...

Miért ciki, ha valaki a második x-en is túl szűz? Egyáltalán többek miért vágják rá, hogy az?

Figyelt kérdés

Még én is az vagyok, de nem érzem egyáltalán cikinek. Rengeteg helyzet lett volna, ahol megtehettem volna és nem tettem. És ennek örülök.

De sokan hülyének néznek emiatt. Szerintem velük van a baj. Nem tartom indoknak, hogy "nem tudod miről maradsz le", meg "be kell pótolnod"... Nem értem bizonyos embereknek miért fáj az, hogy hozzám hasonlóan többek érintetlenek még? Én legtöbbször szerelemről fantáziálok és nem szexről. Nekem az előbbi fontosabb. Sajnos még nem voltam szerelmes. Még igazán senki nem tetszett meg, ezért várok, de ezt nem érzem gáznak, sem cikinek.


22/F


2010. ápr. 16. 01:39
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:

Félelmetes mennyire végletekben gondolkodnak egyesek. Miféle érzelemmentes dugásról van szó? Én években mértem a kapcsolatokat, és kb. 22 évesen ismerkedtem meg a harmadik barátnőmmel. Egy szóval nem mondtam hogy végig kell dugni a fél diszkót, de mástól se nagyon olvastam ilyet. Azt viszont mondtam, és tartom is, hogy fura. Annyit tennék hozzá most hogy elolvastam amit még írtál, hogy nem is a szüzesség az igazán fura, hanem hogy a második x-en túl, egyetlen egy nyamvadt kapcsolatod nem volt ami kicsit is normálisnak nevezhető.

Én például soha nem láttam még belülről társkereső oldalt, de valahogy mindig korombeli lányokkal sikerült összeismerkednem olyan helyeken ahova az érdeklődés vitt engem is, őket is. Biztos rosszul csinálok valamit. Egyáltalán hogy lehet megfogni egy negyvenes nőt tojáshéjjal a hátsódon? Talán még a hatvanasokhoz is van valami tuti módszered? :)

De most komolyan nem lehet, hogy rossz helyen keresgélsz?


"Ezt nem érzem bajnak"

Nem mondtam hogy baj, azt mondtam hiányos információk alapján döntötted el, hogy "Szerintem velük van a baj"


"Ezt nem értem"

Ez ugyan nem nekem szólt, de igazi témalezárva típusú hozzászólás. Pont. Maradjunk annyiban hogy nem próbálom egy született vaknak elmagyarázni a színeket, viszont azt nem hiszem el neki hogy nem is érdemes őket látni.

2010. ápr. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
Jaizé 28eff meg valahányadik voltam, meg ilyenek. Késő van.
2010. ápr. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
0%

A szex fontos! Nagyonis! Egyetlen párkapcsolat sem működhet nélküle, vagy az csak együttélés de nem igazi kapcsolat.


A legnagyobb hülyeség ez a megéri várni. Nem éri meg! Ez olyan minhogy 3 napig koplalsz, utána kapsz egy fincsi gyros tálat és azt mondod megérte várni! Egy francot! A szexben minden nap megkaphatod a menyországot!


A szexben is mint mindenben a gyakolat teszi a mestert, és ugyanúgy a forma 1 -ben sem amatőr sofőröket alkalmaznak! Mindenhová kell a tudás, hogy a maximumot kihozzuk a dolgokból.

2010. ápr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
0%
sztem te beteg vagy...csak keresed az elfogadható indokokat h miért vagy még mindig szűz
2010. ápr. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:

"sztem te beteg vagy"


Erre hadd ne reagáljak...

2010. ápr. 18. 01:25
 26/51 anonim ***** válasza:

Az egyik visszajáró vendég vagyok. :)


Olvasva a kommenteket beigazólodott, amire számítottam, hogy már késő!:( 22 éves szűz

2010. ápr. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül késő, egyszerűen csak találni kell egy olyan párt aki ezt elfogadja. Megmondom őszintén én 20 éves vagyok, még is úgy érzem hogy az életben többé nem szeretnék szűz sráccal kezdeni, tök mindegy hány éves. Lehet hogy ti már nem lennétek olyan "tutyimutyik", de az egyik exem szüzességét én vettem el, és a 8 együtt töltött hónapunk alatt romokban hevert a szexuális életünk, hiába tettem bármit. A vége felé ahogy kezdett elhalványulni a rózsaszín köd, egyre inkább utáltam, hogy képtelen kielégíteni és ezért engem hibáztat. Vége is lett a kapcsolatunknak. Azóta nem szívesen... tudom vannak olyan srácok akiknek úgymond a "vérükben van" és már az első is jól sikerül, de ahhoz nagyon nagy szerelem kell, hogy én ebbe még egyszer belemenjek!

Ha neked így 22 évesen jó, akkor keresd a nagy őt, hátha megtalálod. Tesóm 21 évesen találta meg, másfél éve boldog kapcsolatban élnek, pedig róla is lemondott már mindenki. Nincs ezzel semmi baj, de azok gondolkodásával sincs, akik valahol furának tartják.

Csak két életszerű példa a barátok körében:

Egyikőjük 20 éves és szűz, vágyik rá, de nem talált még rá arra a srácra, akivel egy normális kapcsolat keretein belül megtehetné. Hozzáteszem stílusából adódóan ez az ő hibája is. Abszolút nem nézi le senki, azért a döntéséért viszont igen, hogy egy chaten megismert sosem látott valakivel akarja megtenni az elsőt valamikor nyáron.

Aztán ott van egy másik barátnőm, ő egy éve kapcsolatban él, szintén 20 éves, még sem érzi még késznek magát arra hogy lefeküdjön a párjával...

Szóval vannak érdekes helyzetek, én azt mondom akár furának néznek akár nem csináld úgy ahogy neked tetszik és kész!

2010. ápr. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:

8.51-es vagyok.


Ha a lányok utálják a szűz fiúkat, mert nincs tapasztalatuk, akkor én mégis, hogy a p*csába szerezzek?


Utálom, hogy szűz vagyok!!! Utálom, hogy minden lány idáig csak a bolondját járatta velem!!! Én szeretnék már végre egy párkapcsolatot, de ha a lányok undorodnak a 20 év feletti szűz fiúktól, mert degeneráltnak, baltás gyilkosnak, értelmi fogytéskosnak, szellemileg visszamaradottnak nézik, mert nem jött össze nekik még, még ha akarták/akarják is, akkor, hogy a francba legyen végre egy boldog párkapcsolata?

2010. ápr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:

09:46-os vagyok.

Ezen jót derültem :D

Nem azt mondtam, hogy undorodnak tőlük, sőt... én más nevében nem is beszélhetek, csak a sajátomban. Én egyszer kifogtam, megszívtam, nyilván a srác egyéniségén is múlott hogy gyakorlatilag a szexuális életünk egy nagy nulla volt, nem csak azon hogy szűz volt. Az tény hogy problémás, én nem szívesen kezdenék a rossz élmény miatt szűz sráccal, de ha egyszer nagyon szerelmes lennék, akkor azt hiszem abszolút nem számítana hogy az illető volt e már lánnyal vagy sem. Illetve abban is 100%-ig biztos vagyok, hogy a normális csajok nagyobb százaléka így gondolkodik, aki komoly kapcsolatra vágyik nem csak futó románcra. Attól hogy én aggályokkal indulnék neki, még nem biztos hogy más is... (Csak egy példa, megfogadtam hogy nálam fiatalabbal többé soha, szintén rossz élmény miatt, most még is egy évvel fiatalabb párom van)

Ne stresszelj ezen ennyit, mert csak még úgyse fog összejönni. Járj el szórakozni, vigyorogj, legyél nyitott, és egyszer majd csak az öledbe pottyan valaki, aki ezzel együtt fog szeretni.

2010. ápr. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:

én írtam azt h beteg vagy. nos...én lány vagyok és későn vesztettem el a szüzességem, mert énis vártam a megfelelőre...ez szép meg jó dolog...A LÁNYOK KÖRÉBEN!

a fiúknak nem ez a mentalitásuk, h otthon ülve ábrándozva várják az igazit, akivel majd egyesülnek egy szép napon....ugyan már bazeg. fiú vagy....legalábbis annak kéne lenned

2010. ápr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!