Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért ennyi buták és elutasító...

Miért ennyi buták és elutasítóak az emberek? (lent részletek)

Figyelt kérdés

Ha az oldalon feljön a homoszexualitás kérdése, egyből mocskolódni kezdenek. Nem tudom, hogy valóban így látják a szóban forgó emberek vagy csak itt és így tudják kiélni agresszivitásukat. Ha tényleg így vélekedneka kérdésről, miért baj nekik, hogy más mit csinál az ember? Miért foglalkoznak vele? Ezzel kár éri őket?

Őket pedig szellemi fogyatékosságuk és empátiában, elfogadásban való kóros hiányosságuk miatt lehetne megvetni.


2010. márc. 23. 15:34
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
15:58as válaszoló te hány éves vagy?? :)
2010. márc. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

bocsbocs

inkább 16:02es!!

:D

2010. márc. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a melegek főleg a felvonulásnak köszönhetik, hogy nincsenek elfogadva. Mert ha megkérdezel egy embert, szinte biztos azt fogja mondani: "semmi bajom nincs velük, csak tartsák 4 fal között". A felvonulással pedig csak maguk alatt vágják a fát (a forgalom leállítástól kezdve a nyilvánosan gusztustalankodásig). Elfogadom őket, ha nem előttem csinálják, csak azt nem szeretem, ha azt mondják ez teljesen egészséges és normális. Nem az.De lelkük rajta, csak ne előttem tegyék....
2010. márc. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
0%
Ne dobáld a homokost!!!mit dobálsz homokos vagy???
2010. márc. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
58%

Kedves kérdésfeltevő, a válaszhoz először is nézzünk körül a határainkon kívül. Ha elindulsz nyugatra, 200 kilométeren belül azt fogod látni, hogy a kutyát nem érdekli, ki kivel csókolózik nyilvánosan, a bécsi melegfesztivál a város egyik legnagyobb rendezvénysorozata. De mehetsz akárhova, Spanyolországtól Finnországig nagyjából ugyanezt fogod látni, pedig az átlagember ott is ugyanolyan buta...

Ha dél vagy észak felé indulsz el, akkor ugyanazt fogod látni, mint nálunk, szétvert vagy meg sem rendezett melegfelvonulások, jogi diszkrimináció, rettegésben/titokban élés a melegek sorsa.

Ha keletre indulsz el... hát arról ne is beszéljünk, Romániában pár éve még börtön járt annak, aki azonos neműt szeretett.


Kézenfekvő tehát a korreláció, minél szegényebb, elmaradottabb egy társadalom, annál inkább hajlamosak az emberek arra, hogy a reménytelenségüket, frusztrációjukat mások b*szogatásában éljék ki. Igen, az emberek ekkora szellemi hulladékok, hogy "ha már nekem szar, akkor majd jól lealázom a másik embert, mert neki másképpen szar, mint nekem, és ettől nekem kicsit jobb lesz". Ilyen egyszerű. Ezt a fajta lelki, szellemi nyomort látod itt nap mint nap, ettől lesznek népszerűek a napiszar jellegű oldalak, ettől lesz menő utálni a melegeket, és, bár nekem nagyon nem kenyerem a nácizás, nem szoktam nácizni a mai szélsőjobbosokat se, de bizony ugyanez a nyomor juttatta hatalomra a náci pártot annak idején.

2010. márc. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
52%

Nekem felfordul a gyomrom a homokos férfiaktól. Nem szeretném őket látni az utcán, se a tévében, se pedig itt a neten. Ha belemásznak az életembe, azt támadásnak veszem, mint sok hasonló ember. Érdekes módon, csak a homokosok szeretik kihangsúlyozni a hovatartozásukat. Olyan mintha ezzel is heccelnék az őket ellenzőket.


Mondjuk ennek ellenére én nem mocskolódok. Az ugyanis vérmérséklet és nevelés kérdése.

2010. márc. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%
Fogd már fel hogy a homárok miatt nincs mit ennünk, nem érted hogy miattuk kell éheznem?Tudod milyen rossz így élni?Nem hiszem, akkor meg minek pontozol le?
2010. márc. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
18:20 neted van, de éhezel:D Az igen:D
2010. márc. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

ma 20:52


Ja! És már az UTP kábelt is megrágcsálta! :D

2010. márc. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!