Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért ennyi buták és elutasító...

Miért ennyi buták és elutasítóak az emberek? (lent részletek)

Figyelt kérdés

Ha az oldalon feljön a homoszexualitás kérdése, egyből mocskolódni kezdenek. Nem tudom, hogy valóban így látják a szóban forgó emberek vagy csak itt és így tudják kiélni agresszivitásukat. Ha tényleg így vélekedneka kérdésről, miért baj nekik, hogy más mit csinál az ember? Miért foglalkoznak vele? Ezzel kár éri őket?

Őket pedig szellemi fogyatékosságuk és empátiában, elfogadásban való kóros hiányosságuk miatt lehetne megvetni.


2010. márc. 23. 15:34
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
28%

Ja, és még valami:

bu*ik, miattatok nincs mit ennünk!:D

2010. márc. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim válasza:
63%

Engem nem zavar, ha valaki meleg. Az viszont nagyon zavar, ha valaki a szexualitását közhírré teszi, akár meleg, akár hetero! Már az is visszataszító tud lenni, ha egyesek nyilvánosan csókolóznak... Talán maradi vagyok, de ezt is tekinthetjük genetikának, hogy a nyilvános egymás szájában csámcsogástól felfordul a gyomrom.

Szerintem nem szép dolog nagydobra verni, ki mire gerjed.

2010. márc. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
48%

Amúgy gondolom nem tudjátok, miért írtam ezt, hogy Miattatok nincs mit ennünk. Tudniillik ezt a mondatot a melegfelvonuláson mondták be a kamerába, azóta lett szállóige :)


De sebaj, pontozzátok le :D

2010. márc. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
58%

15:47

Igen, tényleg maradi vagy. Költözz valami arab országban, ott nem fog senki megcsókolni senkit az utcán ne aggódj:D

2010. márc. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Pont az ilyesfajta kommentekre gondoltam. Annyira, de annyira tudom sajnálni az ilyen embereket. Kár, hogy így születtek, fikarcnyi empátia nélkül. Empátia? Rosszul fogalmazom. Ehhez még empátia sem kell, ugyanis nincs mit sajnálni a melegeken, egyszerűen nem kellene tudomást venniük róla. Nem értem, miért bánt ez ennyire bizonyos embereket.
2010. márc. 23. 15:53
 16/29 anonim ***** válasza:
Te miért véded annyira őket?
2010. márc. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Nem védem, hanem egyszerűen nem értem, hogy miért ilyenek az emberek. (Mint ahogyan sok más -rossz- tulajdonságukat sem értem.)
2010. márc. 23. 15:57
 18/29 anonim ***** válasza:
64%
Van aki a b.zikat nem bírja, te meg azokat akik utálják a b.zikat... Ennyi erővel te sem vagy jobb
2010. márc. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

15:48-nak igaza van a híradóban is leadták persze kisípolva :D

Am nekem az a véleményem ha nem tartanának minden évben felvonulást a melegek akkor talán elfogadottabb lenne , tudniillik ezzel is csak provokálják az olyan embereket is akiknek eddig nemvolt különösebb bajuk a melegekkel.Énmár aztis gusztustalannak találom mikor pl. 2 csávó egymáshoz bújik ölelgetik egymást stb. A felvonuláson meg pont ezeket csinálják és , én nem megyek oda mert nem vagyok kíváncsi rájuk minden magyar tv adón mutogatják őket és erre is csak mondják h azért vonulnak h elfogadják őket.Ezzel sztem nemérnek el semmit max annyit h jól megdobáják őket tojással és egyebekkel :P

Nézzetek körbe más országokban nincsenek ilyen felvonulások (európa) és jobban el is fogadják őket.

Otthon mindenki aztcsinál amit akar és kár ezt az utcákra kivinni....

2010. márc. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Köszönöm 16:00 :)


De látod, hogy lepontozták :D


Ja igen, ugyebár 12 éves lehetek valószínűleg, amiért ezt írtam :D


Tudatlanok...



Első

2010. márc. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!