Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 22F és 37N? (Részletek lent)

22F és 37N? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Szóval 22 éves fiú vagyok, és van egy munkatársnőm(37) aki őrületesen tetszik nekem, folyton rá gondolok de nem merem megmondani neki. Egyszer, még amikor idekerültem a munkahelyre volt egy beszélgetésünk aminek a végén igent mondott de avval a kikötéssel hogy csak egyszeri és soha vissza nem térő alkalom lesz, erre én először nemet mondtam, mert én sok, nagyon sok alkalmat szerettem volna, de néhány másodperc múlva meggondoltam magam de akkor már elutasított...



Később, elég sokáig sokat mosolygott rám, igazgatta a haját (szóval adta a jeleket) sőt véletlenül néhány beszélgetést is meghallottam amikor rólam beszélt, hogy szeretné ha megtenném az első lépést, de én elég félénk vagyok, és ráadásul szűz is, így arra vártam hogy egyszer egy kicsit konkrétabb jelzést kapok tőle hogy felbátorodhatnák egy kicsit.(és ekkor azt tanácsolták neki hogy márpedig nyugodtan megtehetné ő is) Így utólag visszagondolva volt pár konkrétabb jelzés, mikor bejött reggel végigsimította a vállam és mosolygott rám közben, vagy mikor mutatott valami papírt (munkával kapcsolatos) elémfeküdt az asztalomra (elképesztően beindultam ekkor), vagy mikor bejött a legjobb barátnője, aki akkor látott engem először, kb 1 méterre voltak tőlem, és a barátnője rám nézet és azt kérdezte "Ő az?" erre ő azt felelte "Igen.", "És miért nem? Jó party."

"Azért mert..." nem fejezte be a mondtatot, vagy mert észrevette hogy figyelek, vagy mert már ezt beszélték ketten.


A munkatársaim is többször próbálták megtudakolni mi van közöttünk, és annak ellenére hogy azt mondtam nincs semmi, nem igazán hittek nekem, sem neki, azt mondták ezt nem tudjuk letagadni hiába is próbálkozunk, látják hogy nézünk egymásra (amióta elutasított kerülöm azt hogy közel menjek hozzá vagy hogy ránézzek, de néha elgyengülök, néha meg már mint egy idióta megkerülöm az egész asztalt nehogy mellette menjek el...)


Azóta eltelt egy év, és megpróbáltam rájönni hogy lehetne-e ebből valami, de folyton csak halogattam hogy majd a jövőhéten ha kettesben leszünk beszélek vele, addig-addig halogattam hogy közben eltelt egy év, volt egyszer egy pasija (ami azért elég érdekes hogy a pasi bejött "fűzni" a munkahelyére, és pont egy pár nappal később a munkatársak beszélték hogy együtt voltak, még pár nappal később meg hogy a pasi nem hívta fel meg stb., és ezt pont úgy hogy meghalljam...) és lassan továbbállok a munkahelyről, lejár a szerződésem és a főnök sem akarja meghosszabbítani.


Az egy év alatt folyton összezavart, van amikor küldi a jeleket, van amikor szinte kerül, van amikor meg levegőnek néz, egyszer rákéreztem hogy kerül-e és azt mondta nem, csak nem volt dolga a közelemben.


Szerintetek érdemes lenne beszélnem vele, és mit vagy hogy mondjam ezt el neki?


Vagy lehetséges hogy csak összebeszéltek és csak szórakoznak velem? Lassan megőrülök, érzem...


2011. máj. 11. 13:08
 1/4 anonim válasza:
Talán el kellene híívnod egy randevúra.
2011. máj. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon csini lenne 22 évesen elhívnám egy randevúra
2011. máj. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%

... elémfeküdt az asztalomra



idáig olvastam és azt kell , hogy mondjam te vagy rohadt beteg vagy, vagy menjél és legozzál és akkor sem vagy normális.


MOST GYAKORLATILAG JELEKRE VÁRSZ , MIKOR ODAFEKÜDT AZ ASZTALODRA, ÉS ELŐTTE MINDEN MÁST CSINÁLT ? JÓL VAGY? MOST KOMOLYAN KÉRDEM .SŐT MÉG FEL IS AJÁNLOTTA HOGY LEFEKSZIK VELED. DE TE JELEKRE VÁRSZ :DDDD ISTENEM.

2011. máj. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
utolsónak van igaza. szakadok:D ott feküdt az asztalodon, cirógatta a vállad, temeg jelekre vársz. na megyek kiugrok az ablakon, várj még tovább, hátha egyszál mellben elédugrik és mondja, hogy héééé észrevennél? tetszel nekem! ez már elég nyomós jel lenne neked? na hali, sok sikert...
2011. máj. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!