Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Minek kell erre annyira...

Minek kell erre annyira felkészülni?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, 08-án lefeküdtem a barátommal.

Nagyon jó volt meg minden, csak éppen azt nem értem, hogy minek kell annyira "felkészülni" egy szexre?

Miért nem lehet 15 évesen is akár?

Hiszen ez egy örömforrás, amit a barátaink segítségével tudunk kivitelezni.

Én direkt tartogattam már csak a nevelésem miatt is.

Persze nem mondom, hogy megbántam, hogy idáig vártam, legalább nem lesz olyan "kiélt" fejem 20 éves koromra.

De ha elfogadottabb lenne a korai szex, akkor nem is lenne olyan vészes a fej.


Remélem sikerült átadnom, hogy mire vagyok kíváncsi.

Egyébként elmondanám, hogy attól, hogy így gondolkozok még nem vagyok egy ribanc aki bárki ágyába befekszik. Szeretem a barátom, már két éve, ami nagyon remélem, hogy több is lesz.


2010. márc. 17. 22:15
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

A lányok nem félnének, ha valaki konkrétan elmagyarázná nekik a valóságot és nem a szokásos idealizált f@szságokat! A lányok sajna meg akarnak felelni mert nem akarják hogy lerib@ncozzák őket. Olyan nincs hogy egy csaj 15 évesen ne érezzen egy kis bizsergést, és ha nem azt oltják beléjük hogy "fúj", hanem korrektül felvilágosítják őket akkor sokkal bátrabbak és lelkileg is kiegyensúlyozottabbak lesznek, mert nem lesz bennük lelkiismeretfurdalás, se gátlások.

Persze mindenki azt adja át amit ő kapott, hacsak nem képes a fejlődésre, és a megvilágosodásra.

A baj nem a kortársak nyomása hanem a szülői háttér. Én sosem mentem a környezetem után és sosem tiltottak e téren semmitől sem. Későn értem, és csak a balszerencsémnek köszönhetem, hogy nem vesztettem el 16 évesen. De ha a csajt anyuci kiokosítja akkor magabiztos lesz és nem fogja érdekelni, hogy másoknak már megvolt. Viszont ha akarja akkor megteszi!



ma 09:56


A prűdség azt jelenti hogy akarod, de nem mersz valamit megtenni a szex terén, csak titokban sötétben vagy úgyse. Gyakran beszélni is szégyellnek róla, és szégyellik miközben nagyon is élvezik.


A házasságig várni hülyeség, és sok benne a buktató. A szerelemig várni szintén képmutatás és egy gát korlát, ugyanis szerelem az nem mindig van de vágy az sokszor. A vágyat elfolytani és letagadni, egészségtelen a lélekre, és veszélyes lehet a későbbi kapcsolatokra is.


A cikizés persze hogy hülyeség, de a naptár szerinti behatárolás is az!


A 14 évesek nem azért járnak minibe, mert utcalányok lennének, ez egy sztereotíp baromság! A lányok régen is azért öltöztek be anyuci ruhájába, mert a női énjük és az identitásuk fejlődése azt eredményezi hogy nőként akarnak kinézni, szépek akarnak lenni! Ebben semmi rossz nincs, ha egy határon belül maradnak. A miniszoknya és a csini ruha még belefér. Ettől nem kéne lenézni, megbélyegezni őket. Ez a hozzáállásod eléggé ellenséges, és ettől elvakult is. Meg se akarod érteni őket, csak lenézed az ilyen lányokat, ez nem helyes!

2010. márc. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!