Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Minek kell erre annyira...

Minek kell erre annyira felkészülni?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, 08-án lefeküdtem a barátommal.

Nagyon jó volt meg minden, csak éppen azt nem értem, hogy minek kell annyira "felkészülni" egy szexre?

Miért nem lehet 15 évesen is akár?

Hiszen ez egy örömforrás, amit a barátaink segítségével tudunk kivitelezni.

Én direkt tartogattam már csak a nevelésem miatt is.

Persze nem mondom, hogy megbántam, hogy idáig vártam, legalább nem lesz olyan "kiélt" fejem 20 éves koromra.

De ha elfogadottabb lenne a korai szex, akkor nem is lenne olyan vészes a fej.


Remélem sikerült átadnom, hogy mire vagyok kíváncsi.

Egyébként elmondanám, hogy attól, hogy így gondolkozok még nem vagyok egy ribanc aki bárki ágyába befekszik. Szeretem a barátom, már két éve, ami nagyon remélem, hogy több is lesz.


2010. márc. 17. 22:15
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
2010. márc. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%

áhh, szeretlek, énis pont ugyanígy gondolkozok mint te

úristen lehet hogy skizo vagyok és én írtam ki a kérdést? :s

19L

2010. márc. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%

Te kivétel vagy!

A legtöbb csajnak el kell mondani 1000-szer, hogy csak az első rossz vagy még az sem, és akkor sem érti meg, te meg megértetted!

Ennyi!

2010. márc. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
53%

hát akkor én hülye voltam és nem készültem rá,nem tartogattam.15 voltam

Akkor most nekem is szörnyűséges kiélt fejem van

2010. márc. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

22:18

jajj, nem úgy értettem. Látod, semmi bajom azokkal akik korán vesztik el. Csak gondoltam legalább ezzel sem tudnak majd támadni a kommentezők :D

2010. márc. 17. 22:20
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért szokták mondani,hogy erre fel kell készülni,mert ehhez lelki érettség is kell nem csak testi.Nem mindegy,hogy már türelmetlenségből egy átbulizott éjszaka után,tök részegen valami idegen srác kocsijának a hátsó ülésén kefélnek meg tizen akarhány évesen vagy olyan valakivel,normális és mindekettőnek kellemes környezetben,ahol és amikor már mind a két fél tényleg szerelmes és várja,hogy olyan történjen,ami igencsak elmélyíti a kapcsolatot.Nem vagyunk állatok,az ösztönökön kívül az érzelmek is befolyásolnak és ha valaki lelkileg még nem készült fel,annak rossz lehet az első élmény és később ez kihathat a további szexuális életére is.
2010. márc. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
20%
Azok mondják, akik nem találtak olyan srácot, aki jól megdöngeti őket.
2010. márc. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
47%

Azért kell várnod mert a sok hülye azt mondja, mert nekik is azt mondták, és azelőtt is! Gondolkodni meg luxus, és a sok rosszindulatú sötét bunkó ember megbélyegez, ha előbb szeretnéd!


A szex isteni! Minél előbb, minél többet, minél jobban az az igazi gyönyörűség!

2010. márc. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Szesze ***** válasza:
100%

Én akkor is úgy gondolom, hogy fel kell készülni rá. Én például nem tudnám magam elképzelni, hogy valakivel szexelek...


Ráadásul az, hogy sok pasi csak a szexre hajt, és elég nagy stratégia kell, hogy kiszúrd, hogy ki az aki szerte és ki az aki dugni akar. Én épp válogatós korszakomba vagyok, mert néhány pasim már volt aki csak arra hajtott. Most már kezdem kiismerni őket. Amint kapok egy olyan aki tényleg szerte, remélem, hogy menni fog a szex is.18L

2010. márc. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
igen, 2 éve jártok a barátoddal és nemrég feküdtél le vele..(Y) okkos vagy
2010. márc. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!